girona

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „girona“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „girona“.

Ankstyvą įvartį praleidęs „Atletico“ namuose nugalėjo „Gironą"

Madrido „Atletico“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 3:1 nugalėjo „Girona“ futbolininkus. Artemas Dovbykas susitikimo pradžioje greitai išvedė „Gironą“ į priekį 1:0. Antoine‘as Griezmannas sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį realizavo vienuolikos metrų baudinį ir išlygino rezultatą 1:1. Tuo tarpu Angelis Correa per pridėtą laiką jau persvėrė rezultatą „Atletico“ naudai 2:1. A.Griezmannas antrojo kėlinio pradžioje pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 3:1. P...
2024-04-13

Ispanijoje turnyro išsišokėlė „Girona“ patyrė dar vieną nesėkmę

Ispanijos „La Liga“ čempionate antrą nesėkmę iš eilės patyrė turnyro išsišokėliai „Girona“ futbolininkai, kurie svečiuose 2:3 nusileido Bilbao „Athletic“ ekipai. Bilbao klubas į priekį išsiveržė dar 2-ąją mačo minutę, kai įvartį pelnė Alejandro Berengueras Remiro. Svečiams tik prasidėjus antrajam kėliniui pavyko rezultatą išlyginti, kai prasižymėjo Viktoras Tsygankovas. Visgi šeimininkai netrukus per keturių minučių atkarpą pasižymėjo dar du kartus.
2024-02-20

Lyderiaujantis ukrainietis pelnė tris įvarčius per 6 minutes, o „Girona“ pasiekė triuškinančią pergalę

Sekmadienį „Girona“ namuose 5:1 sutriuškino „Sevilla“ ir susigrąžino pirmą vietą „La Liga“ turnyrinėje lentelėje.  Puolėjas iš Ukrainos Artemas Dovbykas pelnė greitą „hat-tricką“ pirmoje rungtynių pusėje.
2024-01-22

Ispanijoje dramatiškas pergales iškovojo čempionato lyderiai

Ispanijos „La Liga“ čempionate ir toliau sėkmingai žengia turnyro lyderė Madrido „Real“ komanda. Ispanijos sostinės klubas pirmose naujųjų metų rungtynėse ne be vargo 1:0 palaužė „Mallorca“ klubą. Pirmajame kėlinyje aktyvesni buvo šeimininkai, bet arčiausiai tikslo buvo „Mallorca“ atstovai. Galva kamuolį į vartų konstrukciją siuntė Antonio Sanchezas. Dar kartą į virpstą „Mallorca“ pataikė jau 54-ąją minutę. Šį kartą iš toli netoli tikslo buvo Danielis Rodiguezas.
2024-01-04

Sezono stebukladarė „Girona“ ir vėl užlipo į lentelės viršūnę

Šio sezono „La Liga“ netikėtumas „Girona“ net 3:0 įveikė „Alaves“ ir sugrįžo į turnyrinės lentelės viršūnę. Artemas Dovbykas 23-ią minutę įmušė įvartį po to, kai Yano Couto smūgį atmušė „Alaves“ vartininkas Antonio Sivera. Portu 42-ą minutę padvigubino persvarą, kai po Y. Couto smūgio iš arti aikštės krašto pataikė į vartus.
2023-12-19

„Girona“ pirmą kartą įveikė „Barcelona“ futbolininkus ir užkopė į Ispanijos lygos viršūnę

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse 4:2 „Girona“ nugalėjo „Barcelonos“ futbolininkus ir užėmė pirmąją turnyrinės lentelės vietą. Tai buvo itin svarbi pergalė nugalėtojams, kadangi jie Barselonos klubą įveikė pirmą kartą istorijoje.
2023-12-11

Treniruočių bazės neturintys Ispanijos lygos lyderiai treniruojasi aikštėje golfo kortuose

Šį sezoną „La Liga“ stebinanti „Girona“ komanda gerus rezultatus demonstruoja nepaisant problemų, su kuriomis jie susiduria rengiant treniruotes. „Girona“ komanda iki šiol neturi savo treniruočių bazės, o jų bandymai ją įsirengti iki šiol buvo nesėkmingi. Susidūrę su biurokratinėmis problemomis jie iki šiol taip ir nepradėjo savo treniruočių bazės statybų. Norėdami surengti treniruotes „Girona“ yra priversti vykti į golfo kortus iš kur jie nuomojasi futbolo aikštę.
2023-11-13

Ispanijoje – į lyderių poziciją sugrįžusi „Real“, Vokietijoje „Bayern“ krito žemyn

Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse šeštadienį susikovė dvi į titulą pretenduojančios komandos – „RB Leipzig“ ir Miuncheno „Bayern“. Puikiai rungtynes pradėjo namuose žaidę „RB Leipzig“ futbolininkai, tačiau pastarieji nesugebėjo išlaikyti dviejų įvarčių pranašumo ir susitikimas baigėsi lygiosiomis 2:2. Pirmasis įvartis į vartus skriejo 20-ąją rungtynių minutę, kai pasižymėjo gynėjo atsikratęs ir vienas prieš vartininką pabėgęs Loisas Openda.
2023-10-01

Be Jokubaičio, bet su NBA žvaigžde: „Barcelona“ priartėjo prie pirmojo sezono trofėjaus

Pergalę draugiškame Katalonijos taurės turnyre iškovojo Barselonos „Barcelona“, kuri pusfinalyje 102:94 įveikė Žironos „Basquet“. Finale „Barcelona“ susikaus su Manresos BAXI.
2023-09-12

„Barcelonai“ nepavyko įsirašyti penktos iš eilės pergalės „La Ligoje“

Pirmadienį Ispanijos „La Liga“ čempionate be įvarčių 0:0 baigėsi susitikimas tarp namuose rungtyniavusios „Barcelona“ ir „Girona“ komandų. Po šių rungtynių nutrūko „Barcelonos“ keturių iš eilės pergalių Ispanijos čempionate serija. „Barcelona“ po 28 sužaistų rungtynių užima pirmą vietą ir turi 13 taškų persvarą prieš Madrido „Real“ ekipą, tuo tarpu „Girona“ rikiuojasi 11-oje pozicijoje.