Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse šeštadienį susikovė dvi į titulą pretenduojančios komandos – „RB Leipzig“ ir Miuncheno „Bayern“.

Puikiai rungtynes pradėjo namuose žaidę „RB Leipzig“ futbolininkai, tačiau pastarieji nesugebėjo išlaikyti dviejų įvarčių pranašumo ir susitikimas baigėsi lygiosiomis 2:2.

Pirmasis įvartis į vartus skriejo 20-ąją rungtynių minutę, kai pasižymėjo gynėjo atsikratęs ir vienas prieš vartininką pabėgęs Loisas Openda. Po šešių minučių kapinio metu „Bayern“ vartininkui nepavyko sugauti kamuolio ir jį į vartus pasiuntė Castello Lukeba.

„Bayern“ viltys atgijo antrajame kėlinyje, kai į „RB Leipzig“ vartus skirtas 11 metrų baudinys, skirtas po VAR peržiūros už varžovų kamuolio blokavimą ranka.

Kaip jau įprasta, realizuoti šios situacijos ėmėsi Harry Kane‘as: nors vartininkas atspėjo jo mušamo smūgio kampą, atremti jo jam nepavyko ir Miuncheno atstovai iki varžovų priartėjo vienu įvarčiu.

Rezultatą „Bayern“ klube išlygino Leroy‘us Sane. Jis pasižymėjo greitos atakos metu 70-ąją rungtynių minutę. Per likusią rungtynių dalį dvikovos rezultatas nepakito ir komandos pasidalino po tašką.

Tuo tarpu Ispanijos „La Liga“ čempionate rungtynes laimėjęs Madrido „Real“ klubas susigrąžino pirmąją poziciją turnyrinėje lentelėje.

Išvykoje rungtyniavę Madrido futbolininkai 3:0 įveikė šio sezono išsišokėlius „Girona“ sportininkus.

Į kone visus klausimus „Real“ atsakė per keturių minučių atkarpą pirmajame kėlinyje. 17-ąją rungtynių minutę Joselu iš arti pasiuntė kamuolį tiesiai į vartininką, bet stipraus smūgio sulaikyti „Girona“ vartininkas nepajėgė ir jis atsidūrė vartų tinkle. Jau 21-ąją minutę po kampinio tiksliai galva smūgiavęs Aurelienas Tchouameni padvigubino „Real“ pranašumą.

Antrajame kėlinyje savąjį įvartį pelnė ir Jude‘as Belinghamas. Anglas 71-ąją minutę tiksliai užbaigė Madrido klubo greitą išpuolį. „Real“ triumfą kiek apkartino susitikimo pabaiga, kurios metu raudoną kortelę prieš save išvydo Madrido klubo gynėjas Nacho.

Po šios pergalės „Real“ vienu tašku aplenkė pagrindinius savo konkurentus kovoje dėl „La Liga“ nugalėtojų titulo „Barcelona“ futbolininkus.