miuncheno bayern

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „miuncheno bayern“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „miuncheno bayern“.

Donatas Motiejūnas svariai prisidėjo prie lemtingos „AS Monaco“ pergalės

Sunkią pergalę Eurolygoje iškovojo Monako „AS Monaco“ (23/11) komanda. Saša Obradovičiaus auklėtiniai namuose 89:85 (29:14, 23:16, 20:30, 17:25) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ (13/21) ekipą. Monako komanda su šia pergale užsitikrino namų arenos pranašumą Eurolygos atkrintamosiose. Donatas Motiejūnas nugalėtojų gretose per 22 žaidimo minutes įmetė 12 taškų (6/6 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, bet po sykį suklydo ir prasižengė.
2024-04-11

„Bayern“ strategas pasipiktino dėl neskirto baudinio Čempionų lygos ketvirtfinalyje

Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynėse tarp „Arsenal“ ir „Bayern“ klubų užfiksuotas kontraversiškas epizodas. 67-ąją rungtynių minutę šeimininkų vartininkas išmušdamas kamuolį į žaidimą atidavė šį gynėjui Gabrieliui. Visgi, brazilas kažkodėl sugalvojo ne tęsti žaidimą, o kamuolį paėmė į savo rankas ir grąžino jį į vartininko aikštelę, iš naujo įžaisdamas kamuolį. Nepaisant „Bayern“ žaidėjų pretenzijų, kad tai vienuolikos metrų baudinys, rungtynių arbitras jo neskyrė.
2024-04-10

Užtikrintai pirmavęs „Bayern“ subyrėjo prieš Vokietijos vidutiniokus

Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse svečiuose 2:3 nusileido „Heidenheim“ futbolininkams. „Bayern“ dominavo pirmajame kėlinyje, kūrė progas ir tai davė vaisių. Harry Kane‘o ir Serge‘o Gnabry pelnyti įvarčiai pirmojo kėlinio pabaigoje leido svečiams įgyti dviejų įvarčių pranašumą 2:0. Šeimininkai antrajame kėlinyje sugebėjo sugrąžinti intrigą.
2024-04-06

Marius Grigonis buvo blankus, bet „Panathinaikos“ vis vien išsivežė pergalę iš Miuncheno

Pergalių seriją Eurolygoje pratęsė Atėnų „Panathinaikos“ (22-11) krepšininkai su Mariumi Grigoniu. Ergino Atamano auklėtiniai svečiuose 82:75 (13:18, 27:18, 18:18, 24:21) pranoko Miuncheno „Bayern“ (13-20) komandą ir iškovojo ketvirtą pergalę paeiliui. Vokiečiams tai buvo ketvirtasis pralaimėjimas iš eilės turnyre. M.Grigonis per 15 minučių pelnė 3 taškus (0/1 dvit., 0/2 trit., 3/4 baud.
2024-04-05

Aiškėja, kas gali perimti Miuncheno „Bayern“ vairą

Miuncheno „Bayern“ klubas toliau intensyviai ieško pamainos nesėkmingą sezoną turėjusiam Thomasui Tucheliui. Kaip vienas pagrindinių kandidatų perimti Vokietijos čempionų klubo vairą šalies spaudos įvardijamas „Brighton“ strategas Roberto de Zerbis. Apie po sezono laukiančius pokyčius trenerio pozicijoje Vokietijos klubas pranešė praėjusį mėnesį, kai patvirtino, jog pasibaigus sezonui Thomasas Tuchelis paliks klubą.
2024-04-02

Prieš principinius varžovus po 6 metų pertraukos pralaimėję „Bayern“ beveik atsisveikino su šansais apginti titulą

Miuncheno „Bayern“ klubas pralaimėjo principines rungtynes Vokietijoje. Namuose žaidę „Bayern“ atstovai 0:2 nusileido Dortmundo „Borussia“ komandai. Pastarieji šių komandų akistatoje „Bundesliga“ pirmenybėse triumfavo pirmą kartą nuo 2018 metų. „Borussia“ pasižymėjo dešimtąją minutę, kai greitoje atakoje Karimas Adeyemi pabėgo prieš vartininką, ir nors jo smūgis buvo atliktas iš aštraus kampo, sulaikyti jo vartininkui nepavyko.
2024-03-30

Roką Jokubaitį tausojusi „Barcelona“ vos nenusvilo Miunchene

Rokas Jokubaitis žaidė vos 8 minutes, o Barselonos „Barcelona“ (21/11) vos neprisižaidė antroje rungtynių pusėje prieš Miuncheno „Bayern“. Rogerio Grimau  auklėtiniai antroje mačo dalyje iššvaistė turėtą 18 taškų persvarą ir pergalę iškovojo tik paskutinėmis rungtynių minutėmis 87:79 (25:19, 22:11, 24:23, 16:26). Po pralaimėjimo bavarų šansai išsaugoti sezoną praktiškai prarasti. Dabar jiems reikalinga Valensijos „Valencia Basket“ pergalės šiame ture.
2024-03-28

Dėl įkrintamųjų kovojantis „Bayern“ klubas suklupo namuose

Pergalę Eurolygoje iškovojo Tel Avivo „Maccabi“ (18/13) ekipa. Odedo Kattasho auklėtiniai svetimoje arenoje 89:74 (22:21, 26:14, 15:27, 26:12) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ (13/18) komandą ir laimėjo penktą kartą iš eilės. Muncheno komanda, kaip ir Kauno „Žalgiris“, kovoja dėl galimybės patekti į įkrintamąsias. Po šios nesėkmės Kauno komanda palypėjo lentelėje į viršų.
2024-03-22

Paskutinėje atakoje apsigynusi „Valencia“ palaužė kovingąją „Bayern“

Dramatišką pergalę Eurolygoje iškovojo Valensijos „Valencia Basket“ (14-16) klubas, nutraukęs keturių paeiliui patirtų nesėkmių atkarpą. Ispanijos ekipa namuose po atkaklios kovos 70:68 (28:15, 17:22, 12:19, 13:12) palaužė Miuncheno „Bayern“ (13-17) krepšininkus.
2024-03-21

„Bayern“ pasismagino prieš autsaiderius, „Real“ padidino atotrūkį nuo artimiausių varžovų

Vokietijos čempionate lengvą pergalę iškovojo Miuncheno „Bayern“ komanda, o Ispanijoje užtikrintai laimėjo Madrido „Real“.  Šeštadienį išvykoje Miuncheno ekipos laukė rungtynės su „Bundesliga“ autsaideriais „Darmstadt“ komanda. Thomaso Tuchelio auklėtiniams jie didesnių problemų nesukėlė – jie laimėjo akistatą 5:2.  Nors pirmieji šiame susitikime pasižymėjo šeimininkai po Timo Skarkės įvarčio, vėliau sekė penki „Bayern“ įvarčiai be atsako.