Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse 4:2 „Girona“ nugalėjo „Barcelonos“ futbolininkus ir užėmė pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Tai buvo itin svarbi pergalė nugalėtojams, kadangi jie Barselonos klubą įveikė pirmą kartą istorijoje.

„Girona“ į priekį veržtis pradėjo jau rungtynių pradžioje, kai Artemas Dovbykas 12-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė komandą į priekį 1:0.

Visgi, neilgai trukus Robertas Lewandowskis 19-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir atstatė dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Dar prieš pertrauką Miguelis Gutierrezas 40-ąją minutę atliko nuostabų smūgį ir nepaliko šansų vartininkui bei persvėrė rezultatą „Girona“ naudai 2:1.

80-ąją minutę Valery tiksliai nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir padidino „Girona“ ekipos pranašumą 3:1, tačiau per pridėtą teisėjo laiką Ilkay Gundoganas 92-ąją minutę pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir sušvelnino susitikimo rezultatą 2:3.

Nepaisant to, Cristhianas Stuani pasirūpino, kad pergalė Barselonos ekipai būtų skaudesnė ir 95-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į vartus ir įtvirtino „Gironos“ pergalę 4:2.