Anglijos čempionė „Manchester City“ ekipa „Premier“ lygoje galiausiai grįžo į pergalių kelią.

16-ojo lygos turo rungtynėse Pepo Guardiolos auklėtiniai išvykoje 2:1 nugalėjo „Luton Town“.

Ši „Man City“ pergalė buvo pirmoji po keturių nelaimėtų rungtynių Anglijos čempionate. Turnyrinėje lentelėje komanda užima ketvirtąją vietą su 33 taškais.

Tačiau ši pergalė nebuvo tokia lengva, nes dar pirmojo kėlinio pabaigoje pasižymėjo Elijah Adebayo ir išvedė „Luton Town“ į priekį.

Visgi antrajame kėlinyje „Man City“ futbolininkai per sėkmingą 3 minučių atkarpą įmušė du įvarčius. 62-ąją minutę rezultatą išlygino Bernardo Silva, o vėliau įvartį pelnė Jackas Grealishas.

Tuo tarpu kitose rungtynėse vieną skaudų pralaimėjimą patyrė Londono „Chelsea“ komanda, kuri išvykoje 0:2 nusileido Liverpulio „Everton“ ekipai.

Pirmasis įvartis buvo atliktas 54-ąją minutę, kai pasižymėjo Abdoulaye Doucoure`as. Pačioje rungtynių pabaigoje tašką padėjo Lewisas Dobbinas.

Dar kitame susitikime pergalę namuose iškovojo Londono „Fulham“ komanda, kuri rezultatu 5:0 įspūdingai sutriuškino „West Ham“ vienuolikę.

O paskutiniame dienos mače į pergalių kelią sugrįžo ir Londono „Tottenham“ klubas, kuris namie 4:1 įveikė „Newcastle United“.