luton town

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „luton town“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „luton town“.

Nepasigailėjo: Erlingas Haalandas Anglijos FA taurėje pelnė penkis įvarčius

Pirmadienį Anglijos FA taurės rungtynėse „Manchester City“ talentas Erlingas Haalandas pelnė net penkis įvarčius bei atvedė savo komandą į pergalę 6:2 prieš „Luton Town“, kuri garantavo vietą taurės ketvirtfinalyje. E. Haalandas sugrįžo po pėdos traumos, dėl kurios gruodžio-sausio mėnesiais daugiau nei 30 dienų negalėjo rungtyniauti, o per septynias rungtynes buvo įmušęs tik tris įvarčius. „Grįžau į savo geriausią formą“, – po rungtynių sakė E. Haalandas. „Pagaliau jaučiuosi gerai.
2024-02-28

Į kampą įvaryta „Newcastle“ vienuolikė neįveikė „Luton“ desanto

Anglijos „Premier lygos“ 23-ojo turo rungtynės tarp „Newcastle“ ir „Luton“ futbolininkų baigėsi rezultatyvia įvarčių fiesta. „Šarkos“ namuose net 4:4 (2:2) nesugebėjo įveikti vienų turnyrinės lentelės autsaiderių.  Per pirmąją rungtynių pusę po du įvarčius pelnė abi ekipos. „Newcastle“ gretose abu kartus pasižymėjo Seanas Longstaffas, o svečių ekipoje įvarčius mušė Gabrielis Osho ir Rossas Barkley.
2024-02-03

„Premier“ lyga: „Tottenham“ sugrįžo į lyderių ketvertą, „Newcastle“ suklupo prieš naujokus

Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos penkerios rungtynės. Pergalę iškovojo ir į pirmąjį ketvertą sugrįžo Londono „Tottenham Hotspur“. Jie namuose 2:1 nugalėjo „Everton“ futbolininkus. „Tottenham“ komanda į priekį įsiveržė dar 9-ąją minutę. Puikaus perdavimo iš aikštės krašto sulaukęs Richarlisonas vienu lietimu pasiuntė kamuolį į vartus. 18-ąją minutę šeimininkai jau turėjo dviejų įvarčių persvarą.
2023-12-23

Raudona kortelė nepakenkė: „Tottenham Hotspur“ pakilo į pirmąją Anglijos „Premier“ lygos vietą

Devintasis Anglijos „Premier“ lygos turas prasidėjo kovingomis rungtynėmis Lutone, kur vietos „Luton Town“ 0:1 (0:1) buvo priversti pripažinti „Tottenham Hotspur“ ekipos pranašumą. Ši „pentinų“ pergalė leido jiems bent laikinai pakilti į pirmąją turnyrinės lentelės vietą (7 pergalės, 2 lygiosios - 20 taškų). Ange Postecoglou auklėtiniai rungtynes pradėjo aukštu presingu ir per pirmas dešimt rungtynių minučių turėjo bent tris itin realias progas pelnyti pirmąjį įvartį.
2023-10-07

FA taurė: į kitą etapą žengė ne visos „Premier“ lygos komandos

Anglijoje vyksta FA taurės trečiojo etapo rungtynės. Jos stipriausioms šalies komandoms susiklostė skirtingai. Didžiausia sensacija užfiksuota Koventryje, kur pasirodymą baigė „Stoke City“, 1:2 (0:1) pralaimėjusi ketvirtojo Anglijos diviziono „Coventry City“. Rezultatą 54-ąją minutę 11 metrų baudiniu buvo išlyginęs Charlie Adamas.
2018-01-06

Ištraukti Anglijos futbolo taurės šešioliktfinalio burtai

Pirmadienį ištraukti Anglijos futbolo asociacijos (FA) taurės turnyro šešioliktfinalio burtai, komanda suskirstę poromis.Nugalėtojo titulą ginančio Londono "Chelsea" klubo varžove bus kita elitinio diviziono "Wigan Athletic" vienuolikė.Tuo tarpu Londono "Arsenal" susitiks su antrojo diviziono "Stoke City" ekipa arba "Newcastle United" futbolininkais. 1/32 finalo šių komandų mačas sekmadienį baigėsi be įvarčių (0:0) ir klubams teks žaisti pakartotinas rungtynes.