Devintasis Anglijos „Premier“ lygos turas prasidėjo kovingomis rungtynėmis Lutone, kur vietos „Luton Town“ 0:1 (0:1) buvo priversti pripažinti „Tottenham Hotspur“ ekipos pranašumą. Ši „pentinų“ pergalė leido jiems bent laikinai pakilti į pirmąją turnyrinės lentelės vietą (7 pergalės, 2 lygiosios - 20 taškų).

Ange Postecoglou auklėtiniai rungtynes pradėjo aukštu presingu ir per pirmas dešimt rungtynių minučių turėjo bent tris itin realias progas pelnyti pirmąjį įvartį.

Visgi aukštai varžovų aikštės pusėje turnyrinės lentelės autsaiderius presingavusiems londoniečiams pasižymėti nepavyko, o pirmojo kėlinio pabaigoje antrą geltoną kortelę už vaidybą užsidirbo „Tottenham Hotspur“ atraminis saugas Yvesas Bissouma.

Like dešimtyje svečiai nepasimetė ir jau pačioje antrojo kėlinio pradžioje gausiai užgulė varžovų vartus. 52-ą rungtynių minutę įvartį pelnė į ataką pasijungęs centro gynėjas Micky van de Venas, kuris baudos aikštelėje sulaukė komandos draugo Jameso Madisono perdavimo it ant lėkštutės 1:0.

Per likusį rungtynių laiką „Luton Town“ ekipai pasižymėti nepavyko, o drausmingą gynybą pademonstravę „pentinai“ šventė pergalę minimaliu skirtumu.

Artimiausi „Tottenham Hotspur“ persekiotojai „Manchester City“ su 18 taškų žengia antri, treti „Arsenal“ – turintys 17 taškų.