Ispanijos „La Liga“ čempionate antrą nesėkmę iš eilės patyrė turnyro išsišokėliai „Girona“ futbolininkai, kurie svečiuose 2:3 nusileido Bilbao „Athletic“ ekipai.

Bilbao klubas į priekį išsiveržė dar 2-ąją mačo minutę, kai įvartį pelnė Alejandro Berengueras Remiro. Svečiams tik prasidėjus antrajam kėliniui pavyko rezultatą išlyginti, kai prasižymėjo Viktoras Tsygankovas.

Visgi šeimininkai netrukus per keturių minučių atkarpą pasižymėjo dar du kartus. Iš pradžių 56-ąją minutę įvartį pelnė Alexas Berengueris, o 60-ąją trečiajį komandos įvartį įmušė Inaki Williamsas (3:1).

„Girona“ dar sugebėjo sušvelninti rezultatą, bet galiausiai išplėšti taško rungtynėse nepavyko.

Po šios nesėkmės „Girona“ išlieka antra lygoje, bet juos vejasi „Barcelona“, o lyderis Madrido „Real“ priekyje šešiais taškais