Šio sezono „La Liga“ netikėtumas „Girona“ net 3:0 įveikė „Alaves“ ir sugrįžo į turnyrinės lentelės viršūnę.

Artemas Dovbykas 23-ią minutę įmušė įvartį po to, kai Yano Couto smūgį atmušė „Alaves“ vartininkas Antonio Sivera. Portu 42-ą minutę padvigubino persvarą, kai po Y. Couto smūgio iš arti aikštės krašto pataikė į vartus.

Po to „Manchester City“ paskolintas Y. Couto laimėjo baudinį, kurį Ukrainos puolėjas A. Dovbykas realizavo 59-ą minutę ir pelnė savo 10-ąjį „La Liga“ sezono įvartį.

„Girona“ šiuo metu dviem taškais lenkia Madrido „Real“.

Katalonijos klubas, kuris niekada nėra laimėjęs svarbiausio trofėjaus, yra devyniais taškais aukščiau už „Barcelona“, užimančią trečiąją vietą.

Jei ketvirtadienį „Girona“ laimės rungtynes su „Real Betis“, per Kalėdas ir įpusėjus sezonui ji gali užimti pirmąją vietą.