alaves

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „alaves“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „alaves“.

Sezono stebukladarė „Girona“ ir vėl užlipo į lentelės viršūnę

Šio sezono „La Liga“ netikėtumas „Girona“ net 3:0 įveikė „Alaves“ ir sugrįžo į turnyrinės lentelės viršūnę. Artemas Dovbykas 23-ią minutę įmušė įvartį po to, kai Yano Couto smūgį atmušė „Alaves“ vartininkas Antonio Sivera. Portu 42-ą minutę padvigubino persvarą, kai po Y. Couto smūgio iš arti aikštės krašto pataikė į vartus.
2023-12-19

Roberto Lewandowskio įvarčiai lėmė „Barcelonos" pergalę Ispanijoje

„Barcelonos" klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 2:1 nugalėjo „Alaves“ futbolininkus. Samu Omorodionas sužaidus 18 sekundžių tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Alaves“ į priekį 1:0. Joao Felixas 12-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė vartininkas Antonio Sivera. Tikslaus perdavimo sulaukęs Robertas Lewandowskis 17-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį atrėmė vartininkas.
2023-11-12

Protrūkis Ispanijos futbolo klube – užsikrėtė 15 žmonių

Aukščiausioje Ispanijos futbolo lygoje rungtyniaujančiame „Alaves“ klube – koronaviruso protrūkis. Pranešama, kad klubo viduje užsikrėtė 15 žmonių. „Alaves“ komandos narius nuspręsta ištirti kartu su Vitorijos „Baskonia“ krepšinio klubo žmonėmis. Paaiškėjo, kad visi 15, kurių testo rezultatai buvo teigiami, yra iš futbolo.
2020-03-18

Vokietijoje – smūgis „Bayern“, Ispanijoje – antausis „Real“

Vokietijos „Bundesliga“ čempionate ir toliau gilėja čempionų Miuncheno „Bayern“ duobė, o Ispanijoje Madrido „Real“ ir vėl nesugebėjo laimėti. „Bayern“ namie net 0:3 (0:2) nusileido Menchengladbacho „Borussia“ klubui. Tai buvo antras iš eilės Miuncheno futbolininkų pralaimėjimas ir trečios rungtynės šalies čempionate, kai prarandami taškai. Nugalėtojams įvarčius mušė Alassane Plea (10 min.), Larsas Stindlas (16 min.) ir Patrick Herrmann (88 min.
2018-10-06

Edgaras Jankauskas paskelbė futbolo rinktinės sudėtį

Vyriausiasis Lietuvos futbolo rinktinės treneris Edgaras Jankauskas paskelbė komandos sudėtį dvejoms UEFA Tautų lygos rungtynėms. Sąraše nėra savaitgalį trečiosios Bundeslygos mače susižeidusio Luko Spalvio. Dėl sunkios traumos rinktinei negalės padėti ir sutartį su Ispanijos aukščiausiosios lygos „Alaves“ pasirašęs Karolis Laukžemis. E. Jankauskas šįkart už borto paliko stebuklus „Trakų“ vartuose išdarinėjantį Tomą Švedkauską.
2018-08-28

Ispanijoje – „Barca“ ir „Atletico“ pergalės

Antrajame Ispanijos čempionato ture pergalę iškovojo „Barcelona“. Laimėjimą lėmė Lionelio Messi dublis. Katalonai šeštadienį svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo Vitorijos-Gasteiso „Alaves“. L. Messi pirmąjį įvartį pelnė 55-ąją, antrąjį – 66-ąją minutėmis. Argentinietis 39-ąją nerealizavo 11 metrų baudinio. Madrido „Atletico“ svečiuose 5:1 (2:0) sutriuškino „Las Palmas“. Du įvarčius pelnė Koke (62, 75 minutėmis), po vieną – Angelis Correa (3 min.), Yannickas Carrasco (5 min.
2017-08-27

Paaiškėjo trys Ispanijos futbolo taurės turnyro pusfinalio dalyviai

Trečiadienį (01.28) sužaistos trejos atsakomosios Ispanijos futbolo taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynės, po kurių vietas pusfinalyje užsitikrino Madrido "Real", "Sevilla" ir II lygos "Alaves" klubai. Staigmeną ketvirtfinalyje pateikė šeštąją vietą II lygoje užimantys "Alaves" futbolininkai. "Alaves" vienuolikė trečiadienį 0:1 (0:0) nusileido elitinės lygos Vigo "Celta" ekipai, bet pergalė savo aikštėje pirmajame susitikime 4:2 atvėrė jau kelią į pusfinalį.
2004-01-29

Atleistas Vigo “Celta” treneris

Ispanijos elitinės futbolo lygos Vigo "Celta" klubo vadovai pirmadienį iš vyriausiojo komandos trenerio pareigų atleido Miguelį Angelį Lotiną. Sekmadienį "Celta" vienuolikė namuose 2:5 pralaimėjo San Sebastijano "Real Sociedad" ekipai bei dvidešimties komandų čempionate su 21 tašku užima septynioliktąją vietą - 4 pergalės, 9 lygiosios ir 8 pralaimėjimai. M.A.Lotina "Celta" futbolininkus treniravo nuo 2002-2003 metų sezono pradžios.
2004-01-26

"Barsa" vos ne vos įveikė antrojo diviziono lyderius

Ispanijos futbolo taurės aštuntfinalio atsakomosiose rungtynėse trečiadienį ne geriausią žaidimą demonstruojanti "FC Barcelona" namuose įveikė antrojo diviziono lyderę "Levante" ekipą 3:1 (2:0) ir iškopė į kitą etapą, laimėjusi mačą bendru rezultatu 3-2. Pralaimėję svečiuose 0:1, baskai antrajame kėlinyje pirmavo 3:0, bet praleido įvartį 85 min. ir paskutines minutes turėjo vargo gindamiesi nuo varžovų atakų.
2004-01-15

Madrido "Real" klubas - Ispanijos futbolo taurės turnyro ketvirtfinalyje

Antradienį vienintelėse atsakomosiose ispanijos futbolo taurės turnyro aštuntfinalio rungtynėse Madrido "Real" klubas namie 2:0 (0:0) nugalėjo II lygos "Eibar" ekipą ir pateko į ketvirtfinalį. Pirmasis susitikimas Eibare baigėsi lygiosiomis 1:1. Pergalę antradienio mače praėjusių metų Ispanijos čempionams garantavo brazilo Ronaldo (58 min.) ir portugalo Luiso Figo (Lujišo Figu, 67 min.) įvarčiai.