Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 5:0 sutriuškino „Alaves“ futbolininkus.

„Real“ jau nuo rungtynių pradžios žaidė aktyviai puolime ir tai davė vaisių. Jude‘as Bellinghamas sužaidus vos dešimt minučių puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Real“ į priekį 1:0. Netrukus Viniciusas Junioras ir Federico Valverde pridėjo po įvartį ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Antrajame kėlinyje Ianis Hagi atliko pavojingą smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė kamuolį. Viniciusas 70-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir dar labiau padidino pranašumą 4:0. Arda Guleris taip pat pridėjo savo įvartį šiame susitikime ir rezultatas tapo jau net 5:0.

Viniciusas prisidėjo prie 22 įvarčių per 24 rungtynes gindamas „Real“ garbę 2024-aisiais metais visuose turnyruose (16 įvarčių ir 8 rezultatyvūs perdavimai).

J.Bellinghamas pelnė įvartį ir atliko rezultatyvų perdavimą ketvirtose „La Liga“ pirmenybių rungtynėse šį sezoną.