Futbolo asociacija nubaudė „Manchester City“ 120 tūkst. svarų sterlingų bauda po to, kai šio mėnesio pradžioje „Premier“ lygos rungtynėse su „Tottenham Hotspur“ (3:3) žaidėjai apsupo rungtynių teisėją ir rėkė ant jo.

Gruodžio 3 d. rungtynių pabaigoje keli „Man City“ žaidėjai apsupo teisėją Simoną Hooperį po to, kai jis sustabdė žaidimą, kai prasižengė Erlingas Haalandas.

„Man City“ futbolininkai buvo įsiutę, nes teisėjas pražangą skyrė po E. Haalando perdavimo Jackui Grealishui, o šis buvo atsidūręs vienas prieš vieną situacijoje prie varžovų vartų ir turėjo galimybę persverti rezultatą.

Tiesa, vėliau dėl tokio teisėjo sprendimo atsiprašė teisėjų tarybos vadovas Howardas Webbas ir pripažino, kad teisėjas Simonas Hooperis suklydo nesuteikdamas galimybės „Manchester City“.

„Manchester City“ pripažino, kad 94-ąją minutę neužtikrino, jog jų žaidėjai nesielgtų netinkamai. Nepriklausoma reguliavimo komisija po posėdžio skyrė šią sankciją“, – pirmadienį pranešė FA, paaiškindama klubui skirtą baudą.

Trečiąsias iš eilės lygos rungtynes „Man City“ sužaidė lygiosiomis, kai „Tottenham“ žaidėjas Dejanas Kulusevskis 90-ąją minutę pelnė įvartį, išlyginusį rezultatą, po to, kai atrodė, kad 81-ąją minutę J. Grealisho įvartis užtikrino pergalę.