Ispanijos „La Liga“ čempionate ir toliau sėkmingai žengia turnyro lyderė Madrido „Real“ komanda. Ispanijos sostinės klubas pirmose naujųjų metų rungtynėse ne be vargo 1:0 palaužė „Mallorca“ klubą.

Pirmajame kėlinyje aktyvesni buvo šeimininkai, bet arčiausiai tikslo buvo „Mallorca“ atstovai. Galva kamuolį į vartų konstrukciją siuntė Antonio Sanchezas.

Dar kartą į virpstą „Mallorca“ pataikė jau 54-ąją minutę. Šį kartą iš toli netoli tikslo buvo Danielis Rodiguezas.

69-ąją minutę kamuolys stebuklingai neatsidūrė svečių vartuose. „Real“ puolėjas Brahimas Diazas po vartininko atremto smūgio galva iš labai artimos distancijos bandė pataikyti kamuolį į vartus, bet jis sugebėjo kamuolį pasiųsti į vartų virpstą.

Nuo prarastų taškų „Real“ išgelbėjo Antonio Rudigeris. Po kampinio jis surado galimybę atlikti smūgį ir nukreipė kamuolį galva į vartų kampą.

Vos sykį per pirmąjį ratą pralaimėjęs Madrido „Real“ klubas savo sąskaitoje turi net 48 taškus. Tiesa, juos šiandien dar gali pavyti „Girona“, kuri žais savo rungtynes su trečioje vietoje žengiančia Madrido „Atletico“.

Tuo tarpu ir toliau stebinanti „Girona“ fantastiškose rungtynėse 4:3 nugalėjo Madrido „Atletico“ komandą. Tai buvo pirmasis kartas per visą „Girona“ istoriją, kai jie įveikė „Atletico“ atstovus.

Įspūdingai rungtynes pradėjusi „Girona“ puikią progą įsiveržti į priekį turėjo jau po pusės minutės. Visgi, jiems pasižymėti nepavyko. Nepaisant to, jau po minutės kitos atakos metu įvarčiu džiaugėsi Valery, kuris išvedė šeimininkus į priekį

Po šoko rungtynių pradžioje atsitiesusi „Atletico“ rezultatą išlygino 14-ąją minutę.

Vienas prieš vartininką pabėgo ir įvartį pelnė Alvaro Morata. Praleistas įvartis nesutrikdė „Girona“ atstovų.

26-ąją minutę netoli oponentų vartų perėmę kamuolį jie pirmuoju mėginimu pasižymėti nesugebėjo, bet po antrojo Savio smūgio beginklis buvo ir svečių vartininkas Janas Oblakas. 39-ąją minutę „Girona“ jau turėjo dviejų įvarčių persvarą.

Po kampinio kamuolys atsidūrė pas Daley‘ų Blindą, kuris iš arti trečią kartą rungtynėse suteikė progą šeimininkų gerbėjams švęsti. Kėlinio pabaigoje dar vieną sėkmingą reidą surengė A. Morata. „Atletico“ puolėjas po reido gražiai suklaidino gynėją ir pasiuntė kamuolį į vartus.

Tas pats A. Morata netrukus turėjo dvi progas pelnyti „hat-tricką“ ir išlyginti rezultatą. Visgi, pirmoje situacijoje po VAR peržiūros jam užfiksuota nuošalė, o antroje situacijoje mušdamas kamuolį sukdamasis jis nepataikė į vartų plotą.

Antrąjį kėlinį „Atletico“ pradėjo atakų škvalu. Jau per pirmas penkias kėlinio minutes jie atliko penkis smūgius. Jei pirmuosius keturis sulaikė oponentų vartininkas, o penktasis skriejo šalia vartų, galiausiai jų spaudimas davė vaisių. Rodrigo De Paulas surengė ilgą reidą, kol galiausiai surado A. Moratą, kuris šaltakraujišku finišu pelnė trečiąjį savo įvartį.

Vėliau „Girona“ komandai pavyko išlyginti žaidimą, bet įvarčių laukti teko ilgai. Kai jau atrodė, jog rungtynės baigsis lygiosiomis, tarp keturių varžovų buvęs Ivanas Martinas sugebėjo ne tik atlikti smūgį, tačiau ir nuo skersinio pasiųsti kamuolį į vartus.

Po šios pergalės „Girona“ pavijo Madrido „Real“ komandą, ir dalijasi pirmąją „La Liga“ poziciją.