Sekmadienį „Girona“ namuose 5:1 sutriuškino „Sevilla“ ir susigrąžino pirmą vietą „La Liga“ turnyrinėje lentelėje.

Puolėjas iš Ukrainos Artemas Dovbykas pelnė greitą „hat-tricką“ pirmoje rungtynių pusėje.

Svečiai anksti išsiveržė į priekį, kai po 10 minučių įvartį pelnė Isaacas Romero, tačiau dominavimas truko neilgai, nes 13 minutę A. Dovbykas galva įmušė įvartį ir išlygino rezultatą (1:1).

Po dviejų minučių ukrainietis išvedė „Girona“ į priekį, o 19-ąją minutę ukrainietis baudos smūgiu pelnė 14-ąjį savo įvartį šiame sezone.

Taip 26-erių metų futbolininkas susilygino su Madrido „Real“ žaidėju Jude'u Bellinghamu ir užima pirmąją vietą „La Ligos“ įvarčių lentelėje.

55-ąją minutę „Girona“ padidino savo pranašumą, kai Viktoras Cygankovas įmušė įvartį, o paskutinę pagrindinio laiko minutę įvartį įmušė atsarginis Cristhianas Stuani (5:1).

Staigmena tapusi „Girona“ su 52 taškais yra vienvaldė viršūnėje ir vienu tašku lenkia Madrido „Real“, kuris sekmadienį įveikė „Almeria“. „Sevilla“ su 16 taškų lieka 17-oje vietoje, viena vieta nuo iškritimo zonos.

Katalonijos komanda, iškovojusi pergalę, taip pat pasiekė visų laikų klubo taškų rekordą per visą aukščiausiosios lygos sezoną.