Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse Madrido „Real“ klubas namuose 3:2 palaužė „Almeria“ futbolininkus.

Largie Ramazani jau 1-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Almeria“ ekipą į priekį 1:0.

Rodrygo 15-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Aurelienas Tchouameni 18-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys buvo blokuotas.

Edgaras Gonzalezas 43-ąją minutę fantastišku smūgiu nepaliko šansų vartininkui ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Jude’as Bellinghamas 57-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir sušvelnino rezultatą 1:2.

Sergio Arribas 61-ąją minutę uždarė perdavimą, tačiau po VAR buvo užfiksuota pražanga, o įvartis neįskaitytas.

Vinicijus Junioras 67-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

J. Bellinghamas 78-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus, tačiau įvartis šį kartą buvo neįskaitytas dėl užfiksuotos nuošalės.

A. Tchouameni 82-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolį atrėmė vartininkas ir rezultatas išliko nepakitęs.

Danielis Carvajalis 99-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išplėšė „Real“ dramatišką pergalę rezultatu 3:2.