Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse namuose 0:1 turėjo pripažinti Brėmeno „Werder“ futbolininkų pranašumą.

Jensas Stage‘as 9-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau kamuolį atrėmė vartininkas Manuelis Neueris.

Mitchellas Weiseris 24-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau M.Neueris sėkmingai apgynė savo saugomus vartus.

Justinas Njinmah 25-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus, tačiau po VAR buvo užfiksuota pražanga, o įvartis neįskaitytas.

Dayotas Upamecano 29-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartų sargas Michaelis Zettereris atrėmė kamuolį.

M.Weiseris 59-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Werder“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Harry Kane’as 73-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo greta varžovų vartų.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Leroy‘us Sane 79-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį paskutinę akimirką atrėmė vartininkas.

Bayern“ po 17 sužaistų rungtynių turi surinkęs 41 tašką ir rikiuojasi antroje „Bundesliga“ čempionato turnyrinės lentelės vietoje bei nuo vienu susitikimu daugiau sužaidusio „Bayer“ atsilieka jau 7 taškais. Tuo tarpu „Werder“ su 20 taškų žengia dvyliktas.