„Liverpool“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 4:0 sutriuškino „Bournemouth“ futbolininkus.

Alexis Mac Allisteris 20-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė vartininkas.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Darwinas Nunezas 25-ąją minutę atliko smūgį, tačiau pastarasis Neto problemų nesukėlė.

Luisas Diazas 35-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau Neto dar kartą apgynė savo saugomus vartus.

Ibrahima Konate pirmojo kėlinio pabaigoje standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo greta vartų.

D. Nunezas 49-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Liverpool“ šiame susitikime į priekį 1:0.

Harvey Elliottas 54-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Diogo Jota 70-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių pranašumą 2:0. Netrukus pastarasis dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas jau tapo triuškinamas3:0.

D. Nunezas per pridėtą rungtynių laiką pridėjo savo antrą įvartį šiame susitikime, o „Liverpool“ iškovojo pergalę rezultatu 4:0.