eurocup

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „eurocup“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „eurocup“.

„Wolves“ Vokietijoje dominavo nuo pirmų minučių ir sugrįžo į pergalių kelią

Antradienio vakarą Vilniaus „Wolves“ (4/3) Vokietijoje sugrįžo į pergalių kelią Europos taurėje. Nuo pirmųjų minučių pirmavę „vilkai“ rezultatu 71:84 įveikė Hamburgo „Towers“ (1/7).  Pirmoji ataka sėkminga buvo „vilkams“, kai iš po krepšio taškus pelnė Kristupas Žemaitis (0:2). Po to šeimininkai suklydo ir prarado kamuolį, o vilniečiai įsirašė dar du taškus (0:4).  Arenos svečiai puikiai dirbo gynyboje ir prabėgus kiek daugiau nei 2 minutėms „Wolves“ išsiveržė į priekį 0:10. Vėl...
2023-11-21

„Wolves“ švenčia pergalę namuose: įveikė antroje mačo pusėje užstrigusį Slobožanskės klubą

Trečiadienį Vilniaus „Wolves“ (3/2) stojo į dar vieną Europos taurės kovą savų sirgalių akivaizdoje. Antroje pusėje varžovus pranokęs Lietuvos klubas rezultatu 85:71 įveikė Slobožanskės „Prometey“ (2/4) klubą.
2023-11-08

Maldūnas prieš dvikovą su Breso Burgo klubu: „Mintis tik viena – pasiekti pergalę“

Jau šiandien (antradienį) Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ Kalnapilio arenoje stos į kovą jau šeštosiose šio sezono Europos Taurės (EuroCup BKT) rungtynėse. Į Aukštaitiją šį kartą atvyksta Breso Burgo „JL“ klubas iš Prancūzijos. Panevėžiečiai Europos Taurės turnyro starte kol kas yra iškovoję pergalę prieš „Aris“ ir patyrę keturias nesėkmes. Paskutiniajame mače jau sugrįžus Nenadui Čanakui „7bet-Lietkabelis“ 77:88 Las Palme nusileido turnyro čempionės vardą ginančiai „Gran Canaria“ ekipai.
2023-11-07

Įspūdinga atkarpa nepadėjo: be Valinsko žaidęs „Lietkabelis“ paskutinę sekundę krito prieš Trento ekipą

Trečiadienio vakarą Panevėžyje vyko ketvirtosios „Lietkabelio“ (1/3) rungtynės Europos taurėje. Po intensyvios kovos panevėžiečiai rezultatu 92:93 (17:17, 26:27, 21:27, 28:22) apmaudžiai nusileido Trento „Dolomiti Energia“ (1/3). Rungtynes panevėžiečiai pradėjo dviem tolimais metimais, o tuo tarpu varžovams metimai skriejo pro šalį. Pirmuosius taškus svečiai pelnė baudų metimais prabėgus beveik 3 kėlinio minutėms.
2023-10-25

„Lietkabelis“ draugiškų rungtynių cikle įveikė lietuviškąją „Falcons“ ekipa

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ iškovojo dar vieną pergalę pasirengimo sezonui cikle. Antrosiose draugiškose rungtynėse panevėžiečiai namie 92:71 (31:20, 23:25, 24:17, 14:19) įveikė Niurnbergo „Falcons“ komandą, treniruojamą Vytauto Buzo. Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo 17 taškų pelnęs Jamelas Morrisas, Željko Šakičius pridėjo 15, Mantas Rubštavičius – 14, Paulius Murauskas – 11 taškų.
2022-09-05

Į Lietuvą grįžęs Šakičius laukia sezono starto: „Šiame sezone galime nuveikti daug“

Į „7bet-Lietkabelio“ gretas po dvejų metų pertraukos sugrįžęs Željko Šakičius neslepia, kad apsisprendimą lėmė tai, kad sulaukė vyr. trenerio Nenado Čanako skambučio. Kroatas juokauja, kad per dvejus metus praktiškai nepasikeitė – dabar yra tik protingesnis ir turintis mažiau plaukų. Ž. Šakičius „kklietkabelis.lt“ papasakojo apie tikslus ir norus artėjančiame sezone. – Kodėl nusprendėte grįžti į „7bet-Lietkabelį“? – Tai buvo paprasta, nes žinau komandą, pažįstu trenerį.
2022-08-19

„Partizan“ prieš dvikovą su „Lietkabeliu“ krito Andoroje

Belgrado „Partizan“ komanda prieš dvikovą su Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa patyrė pirmąją nesėkmę Europos taurėje. Željko Obradovičiaus auklėtiniai svečiuose 60:61 (12:16, 20:8, 8:24, 20:13) pripažino Andoros „MoraBanc“ pranašumą. „Partizan“ komanda „Lietkabelį“ savo arenoje priims lapkričio 17 dieną. Permainingose rungtynėse abi komandos turėjo dviženkles persvaras ir nugalėtojas sprendėsi paskutinę minutę.
2021-11-11

Atkakliai kovojęs „Lietkabelis“ nesugebėjo sustabdyti Hamburgo ekipos

Europos taurėje pasirodymą tęsia Panevėžio „Lietkabelis“ (2/2), namie priėmęs Hamburgo „Towers“ (1/3) klubą. Panevėžiečiai namie startavo prastai, vėliau grįžo į kovą, bet galiausiai turėjo pripažinti varžovų pranašumą – 96:100 (23:33, 22:17, 21:17, 30:33). Hamburgo komanda puikiai pradėjo rungtynes ir jau po dviejų minučių pirmavo 10:2. Vis tik Gedimino Oreliko vedamas „Lietkabelis“ artėjo (10:16), nors varžovai vis kėsinosi įgauti dviženklę persvarą bei galiausiai tai pad...
2021-11-10

Pagirtinai kovojęs „Lietkabelis“ paskutinėmis sekundėmis nusileido galingajai „Lokomotiv-Kuban“

Nuožmiai kovojęs Panevėžio „Lietkabelis“ (1/1) patyrė pirmąją nesėkmę Europos taurės turnyre. Panevėžiečiai namuose po atkaklaus mūšio paskutinėmis sekundėmis 84:85 (24:23, 21:19, 19:26, 20:17) nusileido Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (2/0) krepšininkams. „Lietkabelis“ pirmajame kėlinyje po Vytenio Lipkevičiaus taškų pirmavo 22:17. Tačiau Rusijos klubas po to pelnė šešis taškus be atsako ir išsiveržė į priekį.
2021-10-26

Paaiškėjo kito Eurolygos sezono turnyro debiutantė

Valensijos „Valencia“ klubo nepatekimas į Eurolygos atkrintamąsias duris atvėrė kitam klubui. Pagal artėjančio sezono Eurolygos nuostatus, Europos taurės čempionų teisėmis turnyre žaidusios „Valencia“ nepatekimas į atkrintamąsias lėmė, kad kitą sezoną vietas žemyno pirmenybėse turės abu antrojo turnyro finalininkai. Tai reiškia šventę į Europos taurės finalą jau patekusiai Monako „AS Monaco“ ekipai, kuri gavo šansą debiutuoti Eurolygoje.