Antradienio vakarą Vilniaus „Wolves“ (4/3) Vokietijoje sugrįžo į pergalių kelią Europos taurėje. Nuo pirmųjų minučių pirmavę „vilkai“ rezultatu 71:84 įveikė Hamburgo „Towers“ (1/7).

Pirmoji ataka sėkminga buvo „vilkams“, kai iš po krepšio taškus pelnė Kristupas Žemaitis (0:2). Po to šeimininkai suklydo ir prarado kamuolį, o vilniečiai įsirašė dar du taškus (0:4).

Arenos svečiai puikiai dirbo gynyboje ir prabėgus kiek daugiau nei 2 minutėms „Wolves“ išsiveržė į priekį 0:10. Vėliau Vilniaus komanda buvo pabėgusi 0:15, o pirmąjį tašką Hamburgo krepšininkai užsidirbo tik taikliu baudos metimu prabėgus keturioms minutėms.

Vėliau „Towers“ komanda kiek pabudo ir smeigė du tritaškius. Visgi „vilkai“ neketino leisti šeimininkams priartėti ir po Djordje Gagičiaus metimo vis dar buvo priekyje dviženkliu skirtumu (11:21).

Kėlinio pabaigoje „Wolves“ sunkiai nusiimdavo kamuolius gynyboje, tačiau „Towers“ smarkiai priartėti nepavyko ir ketvirtis baigėsi vilniečių naudai (16:24).

Antrąjį kėlinį dviem taškais atidarė „Towers“, o vėliau perėmė kamuolį, tačiau šeimininkus sustabdė kibi Vitalijaus Kozio gynyba. Visgi vėliau greitoje atakoje taškus pelnė Williamas Christmasas ir atotrūkis kiek sumažėjo (20:24).

„Vilkams“ šis taškų skirtumas nepatiko ir po sėkmingos atkarpos Tre’Shawno Thurmano taškai vėl sukūrė saugų atotrūkį (20:32).

Vilniaus komandai visą kėlinį niekaip nepavyko atitrūkti daugiau nei 12 taškų, o tai apsunkino ir paskutinėmis ketvirčio sekundėmis Christiano Mekowulu pražanga puolime. Į ilgąją pertrauką komandos išėjo rezultatu (37:47).

Trečiojo kėlinio pradžioje komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis, tačiau Vincentas Kingas smeigė taiklų tritaškį ir sumažino deficitą iki vienženklio (42:50).

D. Gagičius ir Regimantas Miniotas pridėjo po du taškus ir likus mažiau nei trims minutėms „Wolves“ jau turėjo 14 taškų pranašumą (48:62).

Kėlinio pabaigoje E. Žukausko tritaškis skriejo pro šalį, tačiau Marcas Hughesas prasižengė puolime ir ataką puikiai išnaudojęs K. Žemaitis pelnė du taškus (55:68).

Prasidėjus lemiamam kėliniui „Wolves“ sugrįžo į rekordinės persvaros, kurią buvo susikrovę rungtynių pradžioje, kelią (55:70).

Nors „vilkai“ buvo susikūrę ir 16 taškų persvarą, tačiau šeimininkai ją pratirpdė ir ją sumažino iki jau standartinės šiose rungtynėse (63:73). Visgi iškart po to tritaškį pelnė Vaidas Kariniauskas ir skirtumas vėl padidėjo (63:76).

Daugiau nei tris minutes komandoms nepavyko sėkmingai užpulti ir likus pusantros minutės iki rungtynių pabaigos ekipas skyrė tas pats dešimties taškų skirtumas (68:78).

Nors susitikimo pabaigoje Vokietijos ekipa dar sumažino atsilikimą (80:71), tačiau šeši Tre'Shawno Thurmano taškai iš eilės galutinai uždarė rungtynes – 84:71.

„Wolves“: Kristupas Žemaitis, Tre'Shawnas Thurmanas ir Djordje Gagičius po 14, Regimantas Miniotas 10 (12 atk. kam.), Christianas Mekowulu ir Eigirdas Žukauskas po 7.

„Towers“: Markas Hughesas 14 (1/2 dvit., 4/9 trit., 5 rez. perd.), Vincentas Kingas 13, Sethas Hinrichsas 11, Williamsas Christmasas 8 (9 atk. kam.).