Nuožmiai kovojęs Panevėžio „Lietkabelis“ (1/1) patyrė pirmąją nesėkmę Europos taurės turnyre. Panevėžiečiai namuose po atkaklaus mūšio paskutinėmis sekundėmis 84:85 (24:23, 21:19, 19:26, 20:17) nusileido Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (2/0) krepšininkams.

„Lietkabelis“ pirmajame kėlinyje po Vytenio Lipkevičiaus taškų pirmavo 22:17. Tačiau Rusijos klubas po to pelnė šešis taškus be atsako ir išsiveržė į priekį. Paskutinius kėlinio taškus įmetė Nikola Radičevičius ir „Lietkabelis“ jam pasibaigus buvo priekyje 24:23. „Lietkabelis“ antrą kėlinį pradėjo penkiais taškais iš eilės ir didino pranašumą 29:23.

Šeimininkai po to dar kelis kartus turėjo šešių taškų persvarą, jie priekyje buvo visą ketvirtį ir jam pasibaigus pirmavo 45:42. Pusę trečiojo ketvirčio dar situaciją kontroliavo aikštės šeimininkai, tačiau netrukus svečiai surengė spurtą 12-0 ir persvėrė rezultatą (52:58).

Likus minutei, panevėžiečiai priartėjo iki minimumo (61:62). Visgi, Dariuso Thompsono ir Stanislavo Ilnitskio šeši taškai vėl tolino rusus – 64:68.

Nors lemiamo kėlinio pradžioje svečiai grėsmingai tolo (64:71), tačiau „Lietkabelio“ krepšininkai nesiruošė kelti baltos vėliavos ir netruko išlyginti rezultato (71:71). Rezultatas lygiu dar buvo ir likus žaisti dvi minutes, kai baudų metimus realizavo Panagiotis Kalaitzakis (82:82). Likus žaisti 33 sekundes, tolimą metimą smeigė S.Ilnitskis (82:85).

Pastarasis netrukus prasižengė, o prie baudų metimo linijos stojęs P.Kalaitzakis neklydo (84:85). Paskutinėmis akimirkomis rusams pergalę įtvirtinti galėjo Errickas McCollumas, tačiau dvitaškis nebuvo tikslus.

Fantastišku metimu pergalę mėgino išplėšti Gabrielius Maldūnas, tačiau jo tolimas šūvis tikslo nepasiekė ir Panevėžio ekipa patyrė nesėkmę.

„Lietkabelis“: Panagiotis Kalaitzakis 22 (4/7 dvit., 1/2 trit., 11/13 baud.), Gabrielius Maldūnas ir Gediminas Orelikas (7 atk. kam.) po 11, Vytenis Lipkevičius 10 (9 atk. kam.), Nikola Radičevičius, Kristupas Žemaitis ir Djordje Gagičius po 7.

„Lokomotiv-Kuban“: Errickas McCollumas 18 (3/9 dvit., 2/6 trit., 6/8 baud.), Jonathanas Motley 17 (6/7 dvit.), Stantonas Kiddas 14, Dariusas Thompsonas 12 (11 rez. perd.), Stanislavas Ilnitskis 8 (7 atk. kam.), Alanas Williamsas ir Vladislavas Emčenka po 5.