el clasico

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „el clasico“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „el clasico“.

Ispaniška drama: Jokubaičio „Barcai“ pirmąjį pralaimėjimą Eurolygoje išrašė „Real“ klubas

Pergalę Ispanijos grandų derbyje iškovojo Madrido „Real“ (5/0), namuose 65:64 (12:19, 16:11, 23:11, 14:23) įveikęs „Barcelonos“ (4/1) ekipą. Abi komandos iki šiol buvo laimėjusios po 4 rungtynes ir nepatyrusios nė vieno pralaimėjimo. Po šios pergalės „Real“ tapo vienvaldžiu Eurolygos lyderiu. Ilgą laiką dviženkliu skirtumu pirmavo „Real“, tačiau ketvirtajame kėlinyje Barselona sugebėjo priartėti iki 2 taškų žymos ir netgi turėjo galimybę išlyginti rezultatą.
86
2023-10-26

Europos stadionuose – „El Clasico“ ir kiti milžinų susirėmimai

„Barcelona“ – prieš Madrido „Real“. Sekmadienio „El Clasico“ rungtynių nekantriai laukia ne tik Ispanijos, bet ir viso pasaulio futbolo gerbėjai. Nestigs intriguojančių mačų ir Italijos lygoje, kur savaitgalį „Lazio“ varžysis su „Roma“, o Milano „Inter“ – su Turino „Juventus“. Nyderlandų čempionate ietis sukryžiuos lyderiai – Amsterdamo „Ajax“ ir Roterdamo „Feyenoord“. „Real“ komandai dvikovoje su „Barca“ būtina pergalė, norint išsaugoti realias viltis pakovoti dėl šalies čempionų titulo.
2023-03-17

Karaliaus taurėje Ispanijoje „El Clasico“ mūšis gali įvykti dar iki finalo

Ispanijoje ištraukti Karaliaus taurės burtai, po kurių aiškios visos ketvirtfinalio poros bei galimi varžovai pusfinalyje. Didžiausią ažiotažą kelia galimas „El Clasico“ mūšis dar pusfinalyje, jei „Barcelona“ ir „Real“ laimės savo mačus. Šarūno Jasikevičiaus treniruojama ir Roko Jokubaičio atstovaujama „Barcelona“ ketvirtfinalyje susitiks su Malagos „Unicaja“ klubu.
2023-01-23

Ispanijoje – paskutinis reguliariojo sezono „El Clasico“ mūšis

„Barcelona“ – Madrido „Real“. Šiai dvikovai neabejingi ne tik Ispanijos, bet ir visos Europos krepšinio gerbėjai. Krepšinio galiūnai susitiks sekmadienį Ispanijos „Liga Endesa“ rungtynėse. Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barca“, kuriai atstovauja Rokas Jokubaitis, su „Real“ kovoja dėl pirmosios vietos reguliariajame sezone.
2022-04-08

„El Clasico“ neįvyks – koronavirusas išretino „Barcelona“ gretas

Ispanijos ACB pirmenybių puošmena turėjusios tapti sausio 2 d. rungtynės tarp „Barcelona“ ir Madrido „Real“ ekipų neįvyks. Tokį sprendimą lygos vadovai priėmė po to, kai katalonų klube buvo užfiksuoti šeši nauji COVID-19 atvejai. COVID-19 susirgo vyr. treneris Šarūnas Jasikevičius, gynėjas Nicolasas Laprovittola, centras Brandonas Daviesas ir dar trys personalo nariai, tarp kurių irgi gali būti lietuvių, nes dirba klube dar Tomas Masiulis, Darius Maskoliūnas bei Justinas Grainys.
2022-01-01

Pirmajame „El Clasico“ be Lionelio Messi pergalę šventė Madrido „Real“

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse įvykusiame „El Clasico“ mūšyje 2 – 1 įveikė „Barcelona“ futbolininkus. Tai bus 247-asis „El Clasico“ susitikimas tarp „Barcelonos“ ir „Real“ komandų. Po ilgo laiko tarpo katalonai į šį mūšį stojo be ilgamečio savo žaidėjo ir talismano Lionelio Messi. 25-ą rungtynių minutę realią progą pasižymėti turėjo Sergino Destas, kuris sulaukė puikaus Memphio Depay perdavimo, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš varžovų vartų.
2021-10-24

„Auksinis berniukas“ grąžino šlovę į Kataloniją: Šaras – Ispanijos čempionas

„El Clasico“ virtęs Ispanijos pirmenybių finalas šį kartą pašykštėjo sau įprastos intrigos. Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos „Barcelona“ namie 92:73 (26:15, 22:15, 29:25, 12:18) sutriuškino Madrido „Real“ ir šalies čempione tapo finalo seriją laimėjusi 2:0. Katalonai rungtynes pradėjo užsidegę, pataikė visus septynis pirmuosius savo metimus ir per mažiau nei šešias minutes atsiplėšė dviženkliu skirtumu – 18:7. Šio gaisro nesugebėję užgesinti svečiai savo situaciją iki ilgosios pert...
2021-06-16

Jasikevičius po pralaimėto derbio: mums atsibodo laimėti, „Real“ išėjo mirti

Šarūnas Jasikevičius nebuvo patenkintas po „Barcelonos“ pralaimėto „El Clasico“ ir leido apie tai žinoti žiniasklaidai. Auksinio berniuko vadovaujami katalonai su Madrido „Real“ susitiko jau šešis kartus – keturis iš jų triumfavo.
2021-04-12

Eurolygoje – bekompromisis „El Clasico“ mūšis

Madrido „Real“ – „Barcelona“, Maskvos CSKA – Milano „Armani“. Šie Europos krepšinio gigantai aiškinsis santykius ketvirtadienį Eurolygos rungtynėse. „Barcelona“ (20 pergalių, 8 pralaimėjimai), kurią treniruoja Šarūnas Jasikevičius, yra turnyro lyderė. Traumų išretintas „Real“ (17-11), kuris nėra garantuotas dėl vietos atkrintamosiose varžybose, rikiuojasi tik šeštas. Pirmojo rato tarpusavio mačą 79:72 laimėjo Katalonijos klubas.
2021-03-10

„El Clasico“ mūšis Ispanijoje: derbis baigėsi be įvarčių

Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse įvykęs „El Clasico“ tarp „Barcelonos" ir Madrido „Real" derbis baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0 – 0. Garethas Bale‘as jau 1-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau varžovai sėkmingai eliminavo pavojų prie savų vartų. Jordi Alba 4-ąją minutę atliko žemą perdavimą baudos aikštelėje buvusiam Luisui Suarezui, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir ataka nutrūko.