5
„Real“ Madrid – „Barcelona“ (nuotr. SCANPIX)

„La Ligos" 12-ame ture „Santiago Bernabeu" stadione įvyko „El Clasico" susitikimas. Išvykoje žaidę „Barcelona" futbolininkai netikėtai net 4:0 (2:0) sutriuškino karališkąjį Madrido „Real".

5

Startinės sudėtis:

„Real“ Madrid: K. Navas; Marcelo, S. Ramos, R. Varanae , Danilo; T. Kroos, L. Modrič, C. Ronaldo, G. Bale, J. Rodriguez; K. Benzema.

„Barcelona“: C. Bravo; J. Alba, J. Mascherano, G. Pique, D. Alves; A. Iniesta, S. Busquets, I. Rakitič; Neymar, L. Suarez, S. Roberto.

„Real“ Madrid 0:4 „Barcelona“

Mačo eiga:

Rungtynės baigėsi, o „Barcelona“ užfiksuoja staigmeną sutriuškindami karališkąjį klubą jų pačių stadione.

85-ąją minutę Isco už šiurkščią pražangą užsidirbo raudoną kortelę.

„Santiago Bernabeu“ tylus! 4:0, Luisas Suarezas antrą kartą šiandien nuginkluoja Keylorą Navasą ir užtikrina katalonų pergalę.

Sužaidus du trečdalius rungtynių rezultatas 3:0, o Madrido „Real" atakos įvarčių neatneša.

2-asis kėlinys prasidėjo abiejų komandų pavojingomis atakomis, o 53-ąją minutę po Neymaro perdavimo nežiūrint A. Iniesta pelnė trečiąjį „Barcelonos" įvartį.

Iki pirmojo kėlinio pabaigos šeimininkai nieko pavojingo nesurengė, o „Barcai" truko tik „Marytės plauko" iki trečiojo įvarčio.

2:0! Andre Iniesta 39-ąją minutę surado nedengiama Neymarą ir po tikslaus perdavimo Neymaras padvigubino „Barcos" persvarą.

Sužaidus 35-ias minutes žaidimas išsilygino, o geltonas užsidirbo abiejų komandų žaidėjo, madridiečių gretose - Jamesas Rodriguezas, katalonų - Dani Alvesas.

Po įvarčio situaciją kontroliuoja Luiso Enrique auklėtiniai, tačiau didesnių progų neturėjo nei viena komanda.

11-ąją minutę Luisas Suarezas išvedė „Barcelona“ į priekį! Po puikaus Sergio Roberto perdavimo L. Suarezas iššoko vienas prieš vieną su Navasu ir šį be vargo nuginklavo.

Po traumos į „Barcos“ rikiuotė grįžo Lionelis Messi, tiesa rungtynės pradės sėdėdamas ant atsarginių suolelio. Kad ir kaip keistai skambėtu, tačiau Messio Luiso Enrique auklėtiniams netruko. Katalonai pakilo į pirmąją vietą aplenkdami Madrido „Real“, o Suarezo ir Neymaro duetas kartu jau pelnė 20 įvarčių per 11 rungtynių. Ispanijos čempionams padėti negalės gynėjas Douglasas, bei saugas Rafinha.

Tuo tarpu į „Real“ rikiuotę sugrįžo visi žaidėjai. Traumas išsigydė Karimas Benzema, Keylor Navas, Garethas Bale‘as ir Jamesas Rodriguezas. Stipriausio pajėgumo madridiečiai įvardijami kaip šios dienos neryškus favoritai, o pergalės atveju karališkasis klubas susigrąžintu pirmąją vietą, nors turėtų tokį patį taškų skaičių kaip ir „Barcelona“.

„El Clasico“ jau 18-oje rungtynių iš eilės abi komandos pasižymi, o šį sezoną abi ekipos atakuoja fenomenaliai, tad šiandien galime laukti gausaus įvarčių skaičiaus.

Kiti rezultatai:

„Real Sociedad“ 2:0 „Sevilla“

73' I. Agirretxe [1-0]

78' X. Prieto [2-0]