Ketvirtadienį Eurolygos „Top 16“ etape įvyko Ispanijos grandų dvikova tarp Madrido „Real“ (2/2) ir „Barcelona“ (2/2) ekipų. Sunkią pergalę rezultatu 87:86 (17:27, 20:21, 25:15, 25:23) šventė katalonai.

„El Clasico“ sėkmingiau pradėjo svečiai iš Barcelonos spurtuodami 8:0, tačiau šeimininkai iš karto susigriebė, bei laimėjo atkarpą 20:2, įgydami dešimties taškų persvarą kurią išlaikė iki kėlinio pabaigos. Antrajame kėlinyje komandos žaidė apylygiai, o po dviejų kėlinukų „Real“ į rubinę išėjo turėdami 11 taškų persvarą, 48:37.

Trečiasis kėlinys klostėsi panašiai kaip antrasis, tačiau paskutines tris minutes „Barcelona“ komanda sužaidė antra pavara ir 11 taškų deficitą sumažino iki minimalaus (62:63). Vos prasidėjus paskutiniam ketvirčiui „Barca“ pataikė tritaškį ir po ilgos pertraukos vėl išsiveržė į priekį. Likęs kėlinukas vyko taškas į tašką, o į priekį išsiverždavo tai viena, tai kita komanda. Rungtynių gale prasidėjo nervų karas, kai abiejų komandų žaidėjai vis stodavo prie baudų linijos. Realo puolėjui Felipe Reyes‘ui sudrebėjo ranka ir pataikė tik 1 baudą likus aštuonioms sekundėms, taip suteikdamas madridiečiams 1 taško persvarą (86:85). Paskutinėje atakoje lemtingą dvitaškį atliko karjeros rungtynes sužaidęs Justinas Doellman‘as neprašovė lemiamo metimo ir išplėšė katalonams pergalę.

Nugalėtojų gretose nesustabdomas buvo rungtynių herojus Justinas Doellman‘as. Snaiperis iš Amerikos surinko 24 taškus, bei pataikė 6 tritaškius iš 6. Stratos Perperoglou pridėjo 13 taškų, Juan Carlos Navarro pelnė 12 tšk.

Madrido „Real“ gretose rezultatyviausiai žaidė dvigubu dubliu pasižymėjęs Sergio Rodriguezas, ispanas surinko 18 taškų ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų. Jam puikiai talkino Jaycee Carroll su Felipe Reyesu, kurie pelnė po 14 taškų, 13 taškų pridėjo Sergio Llull‘as.