čempionai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „čempionai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „čempionai“.

„Žalgiris“ dramatiškai nugalėjo A lygos čempionus

Pirmoji akistata tarp praėjusio sezono čempionato lyderių baigėsi dramatiška pergale – Panevėžyje „Žalgiris“ įveikė nugalėtojų titulą ginančius varžovus rezultatu 2:1. Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai išsiveržė į priekį po E. Veliulio realizuoto baudinio, o kėlinio viduryje rezultatą smūgiu galva išlygino N. Petkovičius. Rungtynių pabaigoje pergalingą įvartį įmušė J. Larssonas. „Žalgirio“ startinėje sudėtyje įvyko vienas pasikeitimas – vietoje N. Petkovičiaus nuo pradžių žaidė L. Antalis.
2024-04-14

Lietuviai susižėrė čempionų laurus pasaulio poledinės žūklės čempionate

Mongolijoje vykusiame poledinės žūklės pasaulio čempionate visišką dominavimą pademonstravo Lietuvos rinktinė. Mūsiškiai ne tik laimėjo komandinę įskaitą, bet ir susižėrė individualius apdovanojimus. Arūnas Koska asmeninėje įskaitoje tapo čempionu, Artūras Skvirba iškovojo sidabrą, o Mindaugas Leonas pasidabino bronza. Keturias dienas vykusiose varžybose komandinėje įskaitoje lietuviai aplenkė antroje vietoje likusius amerikiečius, o trečiąją vietą iškovojo ukrainiečiai.
206 2024-03-13

Dar vieną pratęsimą išplėšę Prancūzijos rankininkai iškovojo Europos čempionų titulą

Sekmadienį Kelno „Lanxess“ arenoje (Vokietija) pasibaigusio Europos vyrų rankinio čempionato didžiajame finale triumfavo dabartiniai olimpiniai čempionai prancūzai, kurie po pratęsimo 33:31 (14:14, 27:27) nugalėjo dabartinius pasaulio čempionus danus. Prancūzai taip atsirevanšavo danams už pernai pralaimėtą pasaulio čempionato finalą (29:34). Pirmajame kėlinyje nė viena komanda neįgijo didesnės nei 2 įvarčių persvaros, o pirmaujanti komanda keitėsi ne kartą.
2024-01-28

„Lietkabelis“ neatsilaikė prieš Europos taurės čempionus: po įtemptos kovos krito namuose

Pralaimėjimą Europos taurėje patyrė Panevėžio „Lietkabelis“ (5/8). Nenado Čanako auklėtiniai namuose po įnirtingos kovos pripažino Europos taurės čempionų Gran Kanarijos „Dreamland“  (10/3) pranašumą. „7bet-Lietkabelis“ šiuo metu savo grupėje užima aštuntąją vietą, o „Gran Canaria“ yra antroje pozicijoje. Praėjusiame ture „7bet-Lietkabelis“ rezultatu 70:76 nusileido Trento „Aquila Basket“ ekipai, tuo tarpu „Gran Canaria“ 84:92 pralaimėjo Breso Burgo JL krepšininkams.
2024-01-10

Naujieji Lietuvos futbolo karaliai patirties semiasi net ir iš juodžiausių scenarijų

Aštuoneri metai. Tik tiek laiko „Panevėžio” futbolo klubui prireikė, kad nuo įsikūrimo ir labai atsargių planų ateičiai, į viršų jau būtų keliama stipriausios šalyje – „Optibet A lygos” nugalėtojų taurė. „Panevėžio” komandos vadovas atviras – siekiant sėkmės, pasimokyti galima net ir iš itin skaudžių Lietuvos futbolo scenarijų. „Kažkada dar po pirmo titulo sakiau, kad stengsimės padaryti taip, jog taptume Lietuvos čempionais.
2023-11-18

Istorinė pergalė: Lietuvos beisbolininkai tapo Europos čempionais

Antras kartas nemelavo – antrą kartą iš eilės Europos beisbolo-5 čempionato finale žaidusi Lietuvos rinktinė pirmą kartą istorijoje tapo Europos čempione. Lapkričio 7-11 d. Druskininkuose vykęs Europos beisbolo-5 čempionatas buvo surengtas antrą kartą šios sparčiai populiarėjančios sporto šakos istorijoje. Europos čempionato finale, Lietuvos beisbolininkai, kaip ir praėjusiame 2020 m. Europos čempionate, dėl aukso kovojo su Prancūzijos rinktine.
2023-11-12

Su Arvydu Macijausku istoriją sukūręs treneris: „Jis neturėjo lubų“

1999 m. vasarą devyniolikmetis Arvydas Macijauskas iš Klaipėdos „Neptūno“ persikėlė į Vilniaus „Lietuvos Rytą“. „Niekas negalėjo nutuokti, kad šis jaunuolis turės tokią karjerą“, – prisiminė krepšininką Vilniuje pasitikęs komandos treneris Šarūnas Sakalauskas. Šiandien, 2023 m. lapkričio 11 dieną, būtent Vilniaus ir Klaipėdos komandų akistatos ilgosios pertraukos metu Maco marškinėliai pakils į „Jeep“ arenos palubes.
2023-11-11

Ne tik krepšinio, bet ir žvejų šalis – lietuviai triumfavo upėtakių gaudymo pasaulio čempionate

Lietuviai gali didžiuotis ne tik tuo, kad yra krepšinio, bet ir žvejų šalis. Bent jau tvenkinių upėtakių gaudymo rungtyje. Po dvi dienas trukusio pasaulio čempionato, kuris vyko Zarasuose, lietuviai įveikė dešimt komandų ir tapo čempionais. Ne tik kaip rinktinė – pagal asmeninius rezultatus lietuviai laimėjo dar vieną aukso ir vieną sidabro medalį.

Paaiškėjo penkiakovės Baltijos taurės varžybų laimėtojai

„Emocijų daug – esu laimingas. Smagu, kad sunkus darbas atsipirko, – sunkiai rinkdamas žodžius sakė penkiakovininkas Jonas Kalaminskas, savaitgalį triumfavęs Kaune vykusiose Baltijos taurės varžybose, – Buvo labai gera per apdovanojimus lipti ant laimėtojo pakylos laiptelio“. Iš viso J. Kalaminskas (treneris Paulius Aleksandravičius) varžybose surinko 1542 taškus (fechtavimas – 257, plaukimas – 302, ekstremalus kliūčių ruožas – 324, „Laser Run“ – 659). Sidabro medalį iškovojo Paulius Vagnorius ...
2023-10-23

Fantastišką „Pietinia derbį“ laimėjęs „Vairas-Kalvis-Jupoja“ – Lietuvos regbio čempionas

Šeštadienį reto grožio drama finišavo Baltijos regbio „Top“ lygos sezonas. Čempiono titulą po dramatiškos ir atkaklios kovos apgynė Šiaulių „Vairo-Kalvio-Jupojos“ klubas, finale 15:10 (8:7) įveikęs amžinus savo priešininkus Šiaulių „Baltrex-Šiaulių“ regbininkus. 50-ies metų jubiliejų švenčiantis „Vairo-Kalvio-Jupojos“ klubas stipriausia Lietuvos komanda tapo net 34-ą sykį. Po lietaus pažliugusioje aikštėje vyko itin graži ir atkakli kova.