Pirmoji akistata tarp praėjusio sezono čempionato lyderių baigėsi dramatiška pergale – Panevėžyje „Žalgiris“ įveikė nugalėtojų titulą ginančius varžovus rezultatu 2:1.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai išsiveržė į priekį po E. Veliulio realizuoto baudinio, o kėlinio viduryje rezultatą smūgiu galva išlygino N. Petkovičius. Rungtynių pabaigoje pergalingą įvartį įmušė J. Larssonas.

„Žalgirio“ startinėje sudėtyje įvyko vienas pasikeitimas – vietoje N. Petkovičiaus nuo pradžių žaidė L. Antalis. Dėl traumos komandai negalėjo padėti B. Traore.

Pirmąją minutę gerą šansą turėjo L. Antalis, bet iš arti smūgiavo virš vartų.

Po minutės užsitęsusi labia pavojinga šeimininkų ataka baigėsi N. Bosančičiaus netiksliu smūgiu.

8 min. J. Moutachy smūgio iš dešinio krašto atrėmė vartininkas. 14 min. po E. Veliulio atakos iš dešinio baudos aikštelės krašto kamuolys atsimušė į virpstą.

Vėliau pora kartų po varžovų pavojingų išpuolių kamuolį iš po varžovų kojų sugavo A. Tordai.

34 min. L. Antalio smūgį baudos aikštelėje atrėmė V. Černiauskas.

Kėlinio pabaigoje žalgiriečiai buvo aktyvesni atakoje. Kartą po J. Moutachy smūgio iš krašto kamuolys atsimušė į skersinį.

49 min. šeimininkai išsiveržė į priekį. po prarasto kamuolio savo aikštės pusėje J. Kendyšas ant baudos aikštelės linijos prasižengė prieš F. Palaciosą ir teisėjas skyrė baudinį, kurį realizavo E. Veliulis.

52 min. po J. Kendyšo baudos smūgio kamuolį atrėmė V. Černiauskas.

57 min. A. Tordai atmušė N. Mbo smūgį, o labai pavojingas pakartotinis F. Palacios bandymas buvo netikslus.

75 min. po N. Petkovičiaus smūgio iš baudos aikštelės prieigų varžovų vartininkas nukreipė kamuolį į virpstą. Po minutės šansą turėjo varžovai, kamuolio prie vartų nepasiekė N. Mbo.

Dvikovos pabaigoje žalgiriečiai išplėšė pergalę – po P. Golubicko reido ir perdavimo kamuolį į vartus iš arti pasiuntė J. Larssonas.

Tuo tarpu kitose dienos rungtynėse „TOPsport A lygos“ 8-asis turas finišavo Laikinojoje sostinėje – ten „Kauno Žalgiris“ iškovojo antrąją pergalę iš eilės 1:0 (0:0) nugalėdamas Alytaus DFK „Dainava“.

Pirmame aktyvesni buvo kauniečiai, tačiau pelnyti įvarčio nepavyko. Filipas Dangubičius mače turėjo porą itin dėkingų situacijų – kroato bandymai tikslo nepasiekdavo.

Pergalingą įvartį šeimininkai pelnė 71-ąją minutę. Gratas Sirgėdas pakėlė kampinį, Jasonas Noslinas galva pamušė kamuolį link Maxime‘o Spano Rahou ir vidurio gynėjas iš arti smūgiuodamas nesuklydo.

„Kauno Žalgiris“ užtikrintai išlaikė pergalingą rezultatą bei per dvejas rungtynes iš paskutinės pozicijos šoktelėjo į turnyro lentelės vidurį.

Kauniečiai su 10 taškų rikiuojasi penkti, po šešerių nepralaimėtų rungtynių iš eilės suklupusi Alytaus komanda turi 12 taškų bei žengia ketvirta.