„Inter“ futbolininkai – Italijos taurės čempionai

Geriausi epizodai

Milano „Inter“ Italijos futbolo taurės finalo rungtynėse 2:1 nugalėjo „Fiorentina“ futbolininkus ir triumfavo šiame turnyre.

Nico Gonzalezas 3-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Fiorentina“ šiame susitikime į priekį 1:0.

Edinas Džeko 25-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Lautaro Martinezas 29-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1. Pastarasis 37-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą „Inter“ naudai 2:1.

Romelu Lukaku 67-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Pietro Terracciano ir rezultatas išliko nepakitęs.

N.Gonzalezas 74-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Samiras Handanovičius užtikrintai apgynė saugomus vartus.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Luka Jovičius 79-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau S.Handanovičius atrėmė kamuolį.

N.Gonzalezas 87-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.

„Inter“ iškovojo Italijos futbolo taurę devintą kartą klubo istorijoje (1938–39, 1977–78, 1981–82, 2004–05, 2005–06, 2009–10, 2010–11, 2021–22, 2022–23).