Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „austrijos rinktinė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „austrijos rinktinė“.

Kęstutis Kemzūra: Kodėl tiek lietuvių trenerių bedarbių? Vieno atsakymo nėra!

Veikiausiai ant vienos rankos pirštų galima skaičiuoti Lietuvos trenerius, dirbančius užsienyje. Vienas jų – 46 metų Kęstutis Kemzūra, šiuo metu stovintis prie Austrijos krepšinio rinktinės vairo. Specialiame interviu tv3.lt strategas pripažino, kad šios žiemos sportą mylinčios šalies krepšinį ir anksčiau treniruotas Latvijos bei Lietuvos nacionalines ekipas skiria didžiulė praraja.
2016-12-10

Lietuvos rankininkės mėgins nutraukti nesėkmes dvikovoje su austrėmis

Ketvirtadienį (kovo 27 d.) Panevėžio "Cido" arenoje Lietuvos moterų rankinio rinktinė žais trečiąsias 2014 metų Europos čempionato pirmosios atrankos grupės turnyro rungtynes su Austrijos komanda. Susitikimo pradžia 18.30 val, teigiama pranešime spaudai.
2014-03-25

Antrąsias pergales olimpiadoje ledo ritulio turnyre iškovojo Kanados ir Suomijos rinktinės

Antrąsias pergalę Sočio (Rusija) žiemos olimpinių žaidynių vyrų ledo ritulio turnyre iškovojo B grupėje pirmaujančios Suomijos ir Kanados komandos. Vankuverio olimpiados bronzos medalininkė Suomijos rinktinė penktadienį 6:1 (3:0, 2:0, 1:1) nugalėjo Norvegijos ekipą. Pirmąjį šio susitikimo įvartį įmušęs jau šeštosiose olimpinėse dalyvaujantis suomis Teemu Selanne (5:46) tavo vyriausiu žaidėju, pasižymėjusiu žiemos olimpiadose. Jam penktadienį buvo 43 metai septyni mėnesiai ir 11 dienų.