aukštis sportas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aukštis sportas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aukštis sportas“.

Lietuvos raiteliams – pergalingos konkūrų varžybos Lenkijoje

Praėjusį savaitgalį Liubline (Lenkija) įvyko tarptautinės konkūrų varžybos (CSI2*), kuriose sezoną pergalingai pradėjo ir mūsų šalies sportininkai. Lietuvai šiose varžybose atstovavo net 15 raitelių, kurie startavo su 30 žirgų​ ​ir užėmė aukštas prizines vietas. Šuolio galingumo į aukštį rungtyje antrą vietą užėmė ir 190 cm aukščio kliūtį įveikė daugkartinis Lietuvos čempionas, tarptautinių ir nacionalinių varžybų nugalėtojas bei prizininkas Zigmantas Šarka su žirgu Cashman.
2017-02-07

Nutrūktgalvė senolė: 99 metų britė su virvėmis leidosi nuo 36 metrų aukščio pastato

Pro prosenelė Didžiojoje Britanijoje įrodė, kad niekada nevėlu įgyvendinti naują svajonę – savo 99 gimtadienio proga ji virvėmis nusileido nuo 36 metrų aukščio pastato, informuoja dailymail.co.uk. Tai 13-as rimtas Doris Long nusileidimas. Ji pagerino savo pačios 2010 metais pasiektą pasaulio rekordą kaip vyriausia moteris nusileidusi virvėmis nuo tokio aukščio pastato. Šia sporto šaka D. Long susidomėjo būdama 85 metų amžiaus.