arnas velička

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „arnas velička“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „arnas velička“.

Snaiperio konkurse Arną Veličką keičia Lukas Uleckas

„Betsafe Casino“ snaiperio konkurso dalyvių sąraše – pokytis. Vilniaus „Rytui“ taikliarankių konkurse atstovaus ne Arnas Velička, o Lukas Uleckas. Taip nutiko todėl, kad Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) pusfinalyje vilniečių įžaidėjas patyrė traumą. L. Uleckas tritaškius „Betsafe-LKL“ čempionate šiemet realizuoja 21,5 proc.
2024-02-18

Arnas Velička: apie „Žalgirio“ dublerius Vilniuje, buvimą po padidinamuoju stiklu ir patirtis užsienyje

Betsafe-LKL TV interviu rubrikoje – trumpas pokalbis su Vilniaus „Ryto“ krepšininku Arnu Velička. Šią vasarą, kuomet įžaidėjas prisijungė prie sostinės klubo, jis tapo jau ketvirtuoju komandos žaidėju, kuris perėjo Kauno „Žalgirio“ jaunimo sistemą. Tokią patirtį turi ir Martynas Echodas, Gytis Masiulis bei Lukas Uleckas. Pokalbio pradžioje kaunietis buvo paklaustas, kaip būtų reagavęs, jei kažkas jam praeityje būtų pasakęs, jog tiek jaunųjų žalgiriečių galiausiai atsidurs Vilniaus ekipoje.
2023-11-09

„Rytą“ papildęs Velička: apie puikiai pažįstamą klubo branduolį, Barselonoje sutiktą Rice'ą ir pasiilgtus spragėsius

Beveik visą lietuvių branduolį po praėjusio sezono išsaugojęs Vilniaus „Rytas“ komandą papildė dar dviem jaunais žaidėjais. Prie vilniečių artėjantį sezoną prisijungs aukštaūgis Oskaras Pleikys bei gynėjas Arnas Velička. Po pertraukos į Lietuvą gyventi grįžtantis A. Velička sako, kad labiausiai gimtojoje šalyje pasiilgo šeimos ir draugų. Na ir dar – lietuviškų kino teatrų spragėsiu. „Kai būni išvažiavęs susitinki retai, ypač liūdna per šventes, kai negali su visais susitikti.
2023-08-04

„Ryto“ vasaros darbai: klubą papildė Arnas Velička

Vilniaus „Ryto“ komandos atakoms kitą sezoną diriguos 23-ejų įžaidėjas Arnas Velička. Pastarąjį sezoną lietuvis atstovavo Chemnico „Niners“ ekipai Vokietijoje. Su žaidėju sudaryta vienų metų sutartis su galimybe ją pratęsti. „Norėčiau padėkoti „Ryto“ organizacijai ir trenerių štabui už išreikštą pasitikėjimą. Džiaugiuosi prisijungdamas prie klubo, turinčio aukščiausius tikslus.
69
2023-07-26

Velička Vokietijoje atliko 11 rezultatyvių perdavimų

Antrąją pergalę iš eilės Vokietijos čempionate iškovojo Chemnico „Niners“ (13-17) klubas su Arnu Velička ir Mindaugu Sušinsku. Lietuvių atstovaujama ekipa namuose 92:86 (26:21, 24:20, 19:24, 23:21) palaužė Ulmo „Ratiopharm“ (15-14) krepšininkus. M.Sušinskas per 12 minučių pelnė 5 taškus (1/2 dvit., 1/2 trit.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį bei surinko 8 naudingumo balus. Savo ruožtu A.Velička žaidė 24 minutes, per kurias įmetė 4 taškus (1/3 dvit., 0/3 trit., 2/3 baud.
2023-04-21

Vokietijoje – net 13 rezultatyvių Veličkos perdavimų

Užtikrintą pergalę Vokietijos čempionate iškovojo Chemnico „Niners“ (12-17) komanda su Arnu Velička ir Mindaugu Sušinsku. Lietuvių atstovaujama ekipa svečiuose 102:86 (24:26, 20:26, 25:15, 33:19) susitvarkė su Bairoito „Medi“ (5-24) klubu. A.Velička žaidė 32 minutes, per kurias pelnė 11 taškų (1/1 dvit., 3/7 trit.), atliko net 13 rezultatyvių perdavimų, perėmė kamuolį, padarė 5 klaidas, kartą prasižengė ir surinko 16 naudingumo balų.
2023-04-19

Priminė apie save: Velička tapo tikra mįsle Eurolygos klubui

Arnas Velička sužaidė puikias rungtynes Vokietijos čempionate, bet iki pergalės jo ir Mindaugo Sušinsko atstovaujamai Chemnico „Niners“ (11-16) komandai pritrūko. Ši namuose 70:76 (23:20, 19:27, 12:23, 16:6) nusileido Berlyno ALBA (26-2) krepšininkams. 26 minutes aikštėje praleidęs A.Velička pelnė 20 taškų (1/4 dvit., 5/8 trit., 3/4 baud.), perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, padarė 3 klaidas bei surinko 16 naudingumo balų.
2023-04-11

Velička mače prieš ALBA įsirašė dvigubą dublį

Pralaimėjimą Vokietijos lygoje patyrė Chemnico „Niners“ (10/11) ekipa, kuri svečiuose 91:101 (29:25, 20:25, 19:18, 23:33) pralaimėjo Berlyno ALBA (19/2) ekipai.  Arnas Velička pralaimėjusiems per 33 žaidimo minutes pelnė 15 taškų (3/4 dvit., 2/7 trit., 3/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė 3 kamuolius, bet pažeidė taisykles 1 kartą ir padarė 6 klaidas. Mindaugas Sušinskas pralaimėjusiems per 12 aikštėje praleistas minučių surinko 4 taškus (2/3 dvit.
2023-03-11

Pasikeitimai vyrų krepšinio rinktinėje – jungiasi Donatas Tarolis, komandą paliko du žaidėjai

Pirmadienio rytą pasiruošimą FIBA 2023 m. Pasaulio taurės atrankos mačams su Vengrija ir Prancūzija pradedanti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė turi pasikeitimų – prie rinktinės jungiasi puolėjas Donatas Tarolis, kuris pakeis Arną Veličką ir Gytį Masiulį. Rinktinės sudėtyje šiuo metu lieka 13 krepšininkų. Lietuvos rinktinė vasario 23 d. Klaipėdos „Švyturio” arenoje susikaus su Vengrija.
2023-02-20

Fantastiškai perdavimus skirstęs Velička buvo arti trigubo dublio

Pergalę FIBA Europos taurės turnyre iškovojo Chemnico „Niners“ (3-3) komanda su dviemis lietuviais. Vokietijos klubas svečiuose po pratęsimo 85:79 (23:17, 19:19, 15:16, 18:23, 10:4) pranoko Krajovos SCM (0-6) krepšininkus iš Rumunijos. Arnas Velička per 36 minutes pasižymėjo 9 taškais (4/7 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), 8 atkovotais kamuoliais, 13 rezultatyvių perdavimų, 5 klaidomis, pražanga ir 20 naudingumo balų. Mindaugas Sušinskas žaidė 6 minutes, per kurias pelnė 5 taškus (1/2 dvit.