Gudaičio ir Veličkos komandą Italijoje sutriuškino „AX Armani“ krepšininkai

atnaujinta 22.37 val., Juškevičius pataikė 7 tritaškius

Triuškinantį pralaimėjimą Italijos čempionate patyrė Neapolio „Gevi Basket“ (10/17) komanda su Arnu Velička ir Artūru Gudaičiu.

Lietuvių atstovaujama ekipa 67:90 (14:18, 23:25, 10:34, 20:13) visiškai nepasipriešino Milano „AX Armani“ (21/5) krepšininkams ir patyrė trečią nesėkmę paeiliui.

A.Gudaitis žaidė 18 minučių, per kurias pelnė 5 taškus (0/3 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 5 atšokusius kamuolius, išprovokavo 4 pražangas, padarė 3 klaidas, sykį prasižengė ir surinko 6 naudingumo balus.

A.Velička ant parketo praleido 26 minutes ir pasižymėjo 7 taškais (1/4 dvit., 1/7 trit., 2/2 baud.), 3 atkovotais, 1 perimtu kamuoliu, rezultatyviu perdavimu, 4 išprovokuotomis pražangomis, 2 klaidomis, pražanga ir 1 naudingumo balu.

Pralaimėjusių gretose rezultatyviausiai žaidė 14 taškų įmetęs Jasonas Richas (7/7 dvit., 5 kld.), 11 pridėjo Markisas McDuffie.

Milano komandoje ryškiausiai žibėjo 25 taškus surinkęs Davide Alviti, 12 pelnė Shavonas Shieldsas, 11 – Kyle‘as Hinesas.

Turnyro lentelėje Neapolio klubas užima 14-ąją poziciją.

Tuo tarpu Adas Juškevičius sužaidė savo geriausias rungtynes Italijos lygoje, bet klubas patyrė nesėkmę. Lietuvio atstovaujama Kremonos „Vanoli“ svečiuose 72:84 (24:26, 15:15, 17:22, 16:21) pripažino Triesto „Allianz“ pranašumą.

A.Juškevičius per 28 minutes pelnė 24 taškus (1/1 dvit., 7/10 trit., 1/1 baud.), atkovojo 2 kamuolius, triskart prasižengė ir surinko 22 naudingumo balus.

Lietuvio komandoje po 10 taškų pelnė Matteo Spagnolo, Davidas Cournhoofas ir Tresas Tinkle’as. Nugalėtojams 17 surinko Andrejus Gražulis.