Priminė apie save: Velička tapo tikra mįsle Eurolygos klubui

Arnas Velička sužaidė puikias rungtynes Vokietijos čempionate, bet iki pergalės jo ir Mindaugo Sušinsko atstovaujamai Chemnico „Niners“ (11-16) komandai pritrūko.

Ši namuose 70:76 (23:20, 19:27, 12:23, 16:6) nusileido Berlyno ALBA (26-2) krepšininkams.

26 minutes aikštėje praleidęs A.Velička pelnė 20 taškų (1/4 dvit., 5/8 trit., 3/4 baud.), perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, padarė 3 klaidas bei surinko 16 naudingumo balų.

M.Sušinskas žaidė 23 minutes, per kurias pasižymėjo 11 taškų (2/5 dvit., 2/3 trit., 1/1 baud.), 3 atkovotais kamuoliais, 2 klaidomis, 2 pražangomis ir 8 naudingumo balais.

Pralaimėjusių gretose A.Velička buvo rezultatyviausias, o 17 taškų įmetė Kevinas Yebo.

ALBA ekipai 17 taškų surinko Louisas Olinde, 14 pelnė Jonas Mattisseckas (4/4 trit.).

Turnyro lentelėje Chemnico komanda žengia vienuolikta.