Vis dar be pergalės antrajame FIBA Europos taurės turnyro etape lieka Chemnico „Niners“ (0-2) komanda su dviemis lietuviais.

Vokietijos klubas šį kartą namuose 87:94 (18:24, 27:27, 28:14, 14:29) krito prieš Porto „FC Porto“ (2-0) ekipą, žygiuojančią be nesėkmių.

Arnas Velička aikštėje praleido 36 minutes, per kurias pelnė 17 taškų (3/6 dvit., 1/7 trit., 8/9 baud.), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, blokavo metimą, padarė 3 klaidas, 2 sykius prasižengė ir surinko 22 naudingumo balus.

Savo ruožtu Mindaugas Sušinskas per 27 minutes pasižymėjo 15 taškų (2/5 dvit., 3/4 trit., 2/2 baud.), 4 atkovotais kamuoliais, 4 rezultatyviais perdavimais, 3 klaidomis, 5 pražangomis ir 16 naudingumo balų.

Pralaimėjusių gretose už lietuvius rezultatyviau žaidė tik 20 taškų įmetęs Marko Filipovity (6/6 dvit., 8/8 baud.).

Nugalėtojams 23 taškus surinko Maxas Landisas, 15 pelnė Brianas Conklinas (7 atk. kam.), 13 – Miguelio Cardoso sąskaitoje.