Pergalę draugiškose rungtynėse iškovojo Vitorijos „Baskonia“ klubas su Roku Giedraičiu ir Tadu Sedekerskiu.

Ispanijos ekipa 75:70 (22:16, 24:15, 15:19, 14:20) palaužė Neapolio „Basket“ ekipą, kurios marškinėlius vilki Arnas Velička.

R.Giedraitis žaidė 28 minutes ir pelnė 14 taškų (2/3 dvit., 3/6 trit., 1/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, kartą suklydo, 2 sykius prasižengė ir surinko 14 naudingumo balų.

T.Sedekerskis ant parketo praleido 18 minučių, pasižymėjo 2 taškais (1/4 dvit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo ir surinko 13 naudingumo balų.

Savo ruožtu A.Velička per 22 minutes surinko 2 taškus (1/4 dvit., 0/6 trit.), sugriebė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, padarė 3 klaidas, 3 sykius prasižengė ir savo sąskaitoje turėjo -6 naudingumo balus.

„Baskonia“ gretose rezultatyviau už R.Giedraitį žaidė tik 16 taškų surinkęs Alecas Petersas. Italijos ekipoje rezultatyviausias buvo Markisas Mcduffie su 15 taškų.