Pergalę FIBA Europos taurės turnyre iškovojo Chemnico „Niners“ (3-3) komanda su dviemis lietuviais.

Vokietijos klubas svečiuose po pratęsimo 85:79 (23:17, 19:19, 15:16, 18:23, 10:4) pranoko Krajovos SCM (0-6) krepšininkus iš Rumunijos.

Arnas Velička per 36 minutes pasižymėjo 9 taškais (4/7 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), 8 atkovotais kamuoliais, 13 rezultatyvių perdavimų, 5 klaidomis, pražanga ir 20 naudingumo balų.

Mindaugas Sušinskas žaidė 6 minutes, per kurias pelnė 5 taškus (1/2 dvit., 1/1 trit.), atkovojo kamuolį, po kartą suklydo ir prasižengė bei surinko 4 naudingumo balus.

Nugalėtojams 17 taškų įmetė Kevinas Yebo, 13 – Jonas Richteris.

Pralaimėjusių negelbėjo ir 22 taškus surinkęs Topiasas Palmi, 16 pelnė Milivoje Mijovičius.