Vokietijoje – Sušinsko dvigubas dublis ir naudingas Velička

Pergalę Vokietijos pirmenybėse į savo sąskaitą įsirašė Chemnico „Niners“ (4-3) komanda su Mindaugu Sušinsku ir Arnu Velička. Lietuvių atstovaujama ekipa namuose 87:78 (19:19, 25:30, 25:17, 18:12) įrodė pranašumą prieš Heidelbergo „MLP Academics“ (3-5) krepšininkus.

Chemnico komandai tai buvo ketvirtoji pergalė per pastaruosius penkis mačus čempionate.

Dvigubu dubliu rungtynėse pasižymėjo M.Sušinskas. Krepšininkas per 22 minutes pelnė 10 taškų (3/6 dvit., 1/3 trit., 1/2 baud.), atkovojo 10 atšokusių kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, padarė 2 klaidas, 2 sykius prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

Savo ruožtu A.Velička per 27 minutes įmetė 8 taškus (2/8 trit., 2/2 baud.), sugriebė 3 atšokusius, perėmė 2 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, padarė 3 klaidas, 2 sykius prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Aheras Uguakas su 17 taškų.

Pralaimėjusių negelbėjo ir 21 tašką surinkęs Ericas Washingtonas (3/11 trit., 5 rez. perd.), 12 įmetė De‘Jonas Davisas.