Mindaugas Rainys – apie TV3 televiziją ir tai, kas laukia žiūrovų: „Bus labai egzotiška, saulėta ir karšta“

Birželio 9-osios vakarą sostinėje įvyko didžiausia vasaros šventė – 30-ąjį jubiliejų mininčios žiūrimiausios televizijos TV3 gimtadienis, lydimas įspūdingo ir vienintelio tokio masto Andriaus Mamontovo koncerto. TV3 gimtadienio svečiai buvo pasitikti išskirtinėje VIP ložėje, kurioje viena staigmena sekė kitą. Iškilmingos šventės nepraleido ir Mindaugas Rainys – ilgametis TV3 televizijos veidas, be kurio neįsivaizduojamas ne vienas projektas.
TV30 2023-06-09

Tiesiogiai. TV3 televizijos 30-mečio specialioji laida: garsenybės pasakoja tai, ko dar niekam nėra sakiusios

Jau du sekmadienius iš eilės žiūrovus džiuginęs „TV30 gimtadienio šou“ priartėjo prie pabaigos – šią savaitę savo ekranuose išvysime paskutinę šventinę laidą. Jos metu garsenybės ne tik pasakos tai, ko dar niekam nėra sakiusios, bet ir šluostysis juoko ašaras – laukia daugybė malonių prisiminimų ir įtraukiantis šventinis žaidimas!  Paskutinėje laidoje dalyvaus dar 8 puikiai žinomi šalies žmonės.
TV30 2023-06-04

Valinskas prisiminė Seimo pirmininko postą: aš buvau vienas iš idiotų politikų

Nuo 2010 m. TV3 eteryje „Auksinių svogūnų“ apdovanojimus stebėję žiūrovai juokėsi iki ašarų. Šių apdovanojimų metu įvertinami labiausiai nusikalbėję ir prisidirbę politikai. Arūnas Valinskas prisiminė, kad ir jam šių apdovanojimų metų buvo skirtas išskirtinis muzikinis numeris. Laidoje „TV30 gimtadienio šou“ Arūnas dalinosi prisiminimais apie žiūrovus prie televizijos ekranų prikausčiusią laidą.
TV30 2023-06-04

Ineta Stasiulytė – apie darbo televizijoje pradžią: „Jausmas toks, kaip ir pirmąkart pagimdžius“

Aktorė Ineta Stasiulytė (43 m.) ir televizija – tarsi neatsiejami dalykai. Žydruosiuose ekranuose moteris daugybę kartų buvo matoma ne tik kaip serialų aktorė, bet ir televizinių projektų dalyvė, vedėja, komisijos narė.  Žiūrimiausia Lietuvos televizija TV3 šiemet švenčia 30-ąjį gimtadienį, dėkoja savo žiūrovams, o įspūdingą šventę atneša į kiekvieno namus. Trečiąją šventinę laidą TV žiūrovai išvys jau šį sekmadienį, birželio 4-ąją.

Išvyskite kaip atrodo TV3 balsas: diktorių atpažinti pavyko ne visiems

Jau 28 metus TV3 televizijos anonsuose ir lietuviškai įgarsintuose filmuose bei serialuose girdime tą patį balsą. Jo savininkas – Vytautas Tulevičius. Laidoje „TV30 gimtadienio šou“ dalyviai bandė išsiaiškinti, kaip diktorius atrodo.  Laidoje „TV30 gimtadienio šou“ garsenybių komandos turėjo iš veido atpažinti ilgametį TV3 televizijos diktorių Vytautą Tulevičių.
TV30 2023-06-02

Edmundas Kučinskas – apie darbą televizijoje ir buvusias partneres: „Stengiausi išvengti moteriškų kaprizų“

Lietuvos estrados karaliumi tituluojamo Edmundo Kučinsko (68 m.) gyvenime netrūko ne tik muzikos scenos, bet ir žydrųjų ekranų. Dainininkas yra dalyvavęs ne viename televizijos projekte, o kadaise buvo populiarios TV3 muzikinės laidos „Penktadienio muzikos šou“ vedėju.  Žiūrimiausia Lietuvos televizija TV3 šiemet švenčia 30-ąjį gimtadienį, dėkoja savo žiūrovams, o įspūdingą šventę atneša į kiekvieno namus. Trečiąją šventinę laidą TV žiūrovai išvys jau šį sekmadienį, birželio 4-ąją.
TV30 2023-05-29

Renata Norvilė prisiminė „Džiungles“: pasiėmiau vienintelį daiktą – kvepalus

Išlikimo realybės šou „Džiunglės“ 2004 m. šokiravo daugybę televizijos žiūrovų. Dalyviai priimdavo net tokius iššūkius, kaip 5 dienas išgyventi be maisto, geriant tik vandenį. Antrą vietą šiame šou užėmusi Renata Norvilė atskleidė triukus, padėjusius išlikti projekte. Laidoje „TV30 gimtadienio šou“ Renata dalinosi prisiminimais apie žiūrovus prie televizijos ekranų prikausčiusią laidą.
TV30 2023-05-29

Tiesiogiai. TV3 televizijos 30-mečio specialioji laida: sugrįžkime į „Akvariumo“ ir kitų įstabių projektų laikus

Šį sekmadienį žiūrovų laukia jau antrasis šventinis „TV30 gimtadienio šou“. Kartu su ryškiausiais televizijos veidais žiūrovai bus pakviesti prisiminti garsiausius realybės šou jų skandalus, ryškiausius laimėjimus ar eteryje nutikusius absoliučiai neplanuotus, tačiau visos Lietuvos dėmesį patraukusius įvykius. Ir visa tai – linksmo žaidimo forma!  Laidos dalyviais taps puikiai šalyje žinomi žmonės.

Stano prisiminė „Akvariumą“: rytas prasidėdavo nuo žmonių, rėkiančių „Stano – gaidys!“

2002 m. lietuvius prie televizijos ekranų prikaustė realybės šou „Akvariumas“. Antrajame šou sezone savo jėgas išbandė žymūs Lietuvos pop-kultūros žmonės, tarp kurių – antrą vietą užėmęs Stanislovas Stavickis-Stano.  Laidoje „TV30 gimtadienio šou“ Stano dalinosi prisiminimais apie vieną populiariausių realybės šou Lietuvos istorijoje. Stano neslėpė, kad dalyvavimas tokio tipo laidoje buvo varginantis. „Šlykščiausias dalykas, kuris vyko „Akvariume 2“ tai yra rytas.
TV30 2023-05-28

Stano prisiminė legendinius realybės šou „Akvariumo“ laikus: sunkiausia būdavo rytais

Šį sekmadienį žiūrovų laukia jau antrasis šventinis „TV30 gimtadienio šou“. Kartu su ryškiausiais televizijos veidais žiūrovai bus pakviesti prisiminti garsiausius realybės šou jų skandalus, ryškiausius laimėjimus ar eteryje nutikusius absoliučiai neplanuotus, tačiau visos Lietuvos dėmesį patraukusius įvykius. Ir visa tai – linksmo žaidimo forma! Laidos dalyviais taps puikiai šalyje žinomi žmonės.
TV30 2023-05-26

Karjerą „Šok su manimi“ sukūrusi Voropaj prabilo apie Meškauską: „Su juo neįmanoma gatve praeit“

Šokėjas bei choreografas Deividas Meškauskas (35 m.) televizijos ekranuose nėra svetimas. Sudalyvavęs daugybėje projektų, jis prieš dešimtmetį savo šokių sugebėjimus parodė ir projekte „Šok su manimi“, kur pasirodė kartu su šokėja Katerina Voropaj (36 m.). Šiemet 30-ąjį gimtadienį mininti žiūrimiausia Lietuvos televizija TV3 dėkoja savo žiūrovams ir kviečia tris sekmadienius iš eilės praleisti su ryškiausiomis visų laikų televizijos žvaigždėmis, legendinėmis jų istorijomis, žaidimais ir geriau...
TV30 2023-05-25

Didžiausi TV3 žinių kuriozai: pamatykite 30 metų kauptus archyvus

Šiemet 30-ąjį gimtadienį mininti žiūrimiausia Lietuvos televizija TV3 dėkoja savo žiūrovams ir kviečia tris sekmadienius iš eilės praleisti su ryškiausiomis visų laikų televizijos žvaigždėmis, legendinėmis jų istorijomis, žaidimais ir geriausiais pasirodymais. Šventinėje laidoje „TV30 gimtadienio šou“ geriausiais prisiminimais dalinosi ne tik pramogų pasaulio žmonės, o ir visada pasitempę bei rimtai atrodantys žinių vedėjai.
TV30 2023-05-21

TV3 žinių vedėjas Rokas Petkevičius – apie darbą televizijoje ir nematomą savo pusę

Visiems puikiai pažįstamas ilgametis TV3 žinių vedėjas Rokas Petkevičius jau nuo mažų dienų savo gyvenimą sieja su žiniasklaida. Nepaisant to, kad televizijoje jis dirba ne vienerius metus, tačiau iki šiol jaučia jaudulį ir adrenaliną.  Žiūrimiausia Lietuvos televizija TV3 šiemet švenčia 30-ąjį gimtadienį, dėkoja savo žiūrovams, o įspūdingą šventę atneša į kiekvieno namus. Pirmąją šventinę laidą TV žiūrovai išvys jau šį sekmadienį, gegužės 21-ąją.
TV30 2023-05-20

Deividas Meškauskas – apie kuriozines situacijas ir pasitraukimą iš TV ekranų: buvau sau sakęs, kad negrįšiu į televiziją

2006-aisiais televizijoje pasirodęs jaunasis šokėjas Deividas Meškauskas (35 m.) ant parketo tiesiog skynė prizines vietas ir žavėjo publiką. Šiuo metu vyras – ne tik aktyvus šokėjas, bet ir šokių studijos savininkas, choreografas. Žiūrimiausia Lietuvos televizija TV3 šiemet švenčia 30-ąjį gimtadienį, dėkoja savo žiūrovams, o įspūdingą šventę atneša į kiekvieno namus. Pirmąją šventinę laidą TV žiūrovai išvys jau šį sekmadienį, gegužės 21-ąją.
TV30 2023-05-19

Asta Baukutė – apie bičiulystę su Cololo bei Šapranausko ištartus žodžius: „Turėjome viltį“

Puikiai atpažįstama teatro aktorė, buvusi Seimo narė Asta Baukutė (55 m.) pirmą kartą žydruosiuose ekranuose pasirodė daugiau nei prieš du dešimtmečius ir ir nuo to laiko, rodos, kad nedingo iš televizijos. Žiūrimiausia Lietuvos televizija TV3 šiemet švenčia 30-ąjį gimtadienį, dėkoja savo žiūrovams, o įspūdingą šventę atneša į kiekvieno namus. Pirmąją šventinę laidą TV žiūrovai išvys jau šį sekmadienį, gegužės 21-ąją.
TV30 2023-05-16
Į viršų