VYRŲ SVEIKATA

Vyrai sukluskite: ši liga kasmet pasiglemžia daugiau nei 500 lietuvių gyvybes

Kasmet diagnozuojama apie 2000 naujų prostatos vėžio atvejų. Tačiau lankytis gydytojo urologo kabinete vyrams vis dar yra neįprasta ir atrodo nebūtina.

Priešlaikinė ejakuliacija: kas tai ir kaip ją gydyti?

Manoma, kad apie 5 proc. vyrų patiria priešlaikinę ejakuliaciją, tačiau šios problemos sprendimo būdą surasti sudėtinga. Priešlaikinė ejakuliacija sukelia tokį didelį diskomfortą ir nusivylimą savimi, kad daugelis pacientų ima apskritai vengti lytinių santykių, o lytiniai santykiai vietoje malonumo ima kelti nerimą ir pyktį. Priešlaikinės ejakuliacijos tipai Priešlaikinė ejakuliacija, visada arba beveik visada įvyksta per pirmąją minutę po įsiskverbimo į makštį.

Kamuoja erekcijos sutrikimai? Išbandykite šiuos 10 būdų potencijai gerinti

Apie erekcijos sutrikimus kalbėti garsiai vengiama. Vis dėlto, visame pasaulyje atliekami tyrimai atskleidžia, kad su potencijos sutrikimais bent kartą gyvenime susiduria net 52 proc. vyrų. Taigi, ką daryti ir kaip pagerinti lytinio gyvenimo kokybę? - Neatidėliokite vizito pas gydytoją. Erekcijos sutrikimo rimtumo įvertinimas prasideda nuo ligos istorijos ir gydytojo apžiūros. Gydytojas būtinai paklaus, ar nesergate cukriniu diabetu, pamatuos kraujospūdį ir ištirs testosterono lygį.

Nežinojimas ligos nepaneigia: ragina vyrus nedelsti pasitikrinti, net jei nieko neskauda

„Vis dar pasitaiko atvejų, kai vyrą pas urologą „atveda“ žmona. Tokiais atvejais ligos dažnai būna pažengusios ir reikalaujančios chirurginio gydymo“, – pastebi VUL Santaros klinikų ir „Gerovės klinikos“ urologas med. dr. Arnas Bakavičius. Gydytojas dalijasi įžvalgomis apie diagnostines naujoves, personalizuotą gydymą, savigydos pavojus ir būdus, kaip kasdien rūpintis prostatos sveikata. Nors neretai vyrams paskatinimo apsilankyti pas urologą vis dar reikia, med. dr.

Paaiškino, kodėl vyrai miršta 6 metais jaunesni nei moterys: „Visa tai atsiliepia“

Visame pasaulyje nuo ligų vyrai miršta vidutiniškai 6 metais jaunesni nei moterys. Kodėl taip yra ir ką reiktų daryti, aiškinosi TV8 laida „Sveikas rytojus“. Gydytojas Vytautas Kamarauskas įspėjo, kad nereikia nuvertinti net ir menkiausių ženklų, pranešančių apie sveikatos sutrikimus. „Savimi pasirūpinti reikia. Jei ryte cigaretė, kavos puodelis ir kalbant telefonu į automobilį, tai šios dienos startas jau yra prastas.
REKLAMA
Kai filmai sudaro klaidingas iliuzijas apie meilės reikalus (nuotr. Shutterstock.com) Kai filmai sudaro klaidingas iliuzijas apie meilės reikalus (nuotr. Shutterstock.com)

Kai filmai sudaro klaidingas iliuzijas apie meilės reikalus

Kino industrijoje dažnai sukuriama iliuzija, kad lytinis aktas gali tęstis ir 30, ir 60 minučių, o kartais ir dar ilgiau. Realiame gyvenime tradicinis lytinis aktas trunka kur kas trumpiau – įvairios apklausos rodo, kad 2-3 minutes trunkanti lytinė sueitis yra visiška norma, o ilgiau nei 3-5 minutes trunkantis lytinis aktas beveik laikomas retenybe. Taip, normaliomis sąlygomis lytinis aktas netrunka 30 minučių ir nereikėtų iš savęs reikalauti neįmanomų dalykų.
REKLAMA
Kaip kovoti su priešlaikine ejakuliacija?  Kaip kovoti su priešlaikine ejakuliacija?

Kaip kovoti su priešlaikine ejakuliacija?

Ankstyva arba priešlaikinė ejakuliacija vyrą gali kamuoti visą gyvenimą. Vis dėlto ji gali pasireikšti ir labai netikėtai ir būti įgyjama bet kuriuo gyvenimo momentu. Ir tuo, ir tuo atveju vyras gali patirti nemažai išgyvenimų. Be to, ši problema gali stipriai varginti ne tik patį vyriškosios lyties atstovą, bet ir jo partnerę. Ar gali intymūs santykiai būti kokybiški, kai lytinis aktas trunka vos 15-30 sekundžių? Gal ir gali, bet tikrai ne visiems.

Ragina vyrus atsikratyti šių įpročių: gali susitraukti pasididžiavimas

Nors tai neturėtų rūpėti, varpos dydis yra dažnas visų amžiaus grupių vyrų rūpestis. Nors jos dydžio vyrai iš esmės negali kontroliuoti, kai kurie ekspertai teigia, kad žalingi įpročiai gali turėti įtakos varpos dydžiui. Vidutinis varpos dydis visose šalyse skiriasi, pavyzdžiui, Jungtinėje Karalystėje vidutinis ilgis yra maždaug 9 centimetrai ramybės būsenoje ir kiek daugiau nei 13 centimetrų erekcijos metu.
REKLAMA
Vyras (nuotr. Shutterstock.com) Vyras (nuotr. Shutterstock.com)

Šis lytinės sveikatos sutrikimas – kas penkto vyro problema: pasakė, ką daryti

Vyrus kamuojančios seksualinės problemos gali būti pačios įvairiausios ir paties įvairiausio sunkumo. Dažniausiai vardijamos lytinės sveikatos bėdos yra lytinio potraukio sumažėjimas, erekcijos sutrikimai ir priešlaikinė ejakuliacija. Nors priešlaikinė ejakuliacija yra viena dažniausiai pasitaikančių vyrų seksualinės sveikatos problemų, deja, tačiau tai bene rečiausiai diagnozuojama bėda. Šį kartą pakalbėkime būtent apie ją.
REKLAMA
Vyras (nuotr. Shutterstock.com) Vyras (nuotr. Shutterstock.com)

Dažnai pasitaikantis, tačiau retai diagnozuojamas vyrų lytinės sveikatos sutrikimas: svarbu neignoruoti šių ženklų

Priešlaikinė ejakuliacija – lytinės sveikatos sutrikimas, kuris pasitaiko gana dažnai, bet, deja, diagnozuojamas ir gydomas gana retai. Manoma, kad priešlaikinė ejakuliacija sudaro mažiausiai trečdalį visų lytinės sveikatos problemų, tačiau statistiškai tik kas dešimta oficiali diagnozė susijusi su būtent su priešlaikine ar pernelyg ankstyva ejakuliacija.

Atsakė į pikantišką klausimą: ar seksas sudegina daug kalorijų?

Iš visų egzistuojančių sporto šakų, miegamojo linksmybės yra pats smagiausias būdas paprakaituoti. Bet ar seksas iš tiesų sudegina daug kalorijų? Pasirodo, ne taip daug, kaip daugelis mano, bet norint jų sudeginti daugiau, yra įvairių metodų. Naujas tyrimas parodė, kad bent jau vyrai sekso metu sudegina mažiausiai 100 kalorijų. Monrealio universiteto komanda palygino bėgimo ir sekso metu sudeginamas kalorijas – paaiškėjo, kad bėgiojant jų sudeginama daug daugiau, ir turbūt nenuostabu.

Rastas atsakymas, kodėl vieni santykiai sugriūva, o kiti – ne

Mokslininkai nustatė, kad bent jau iš pradžių yra sunku pasakyti skirtumą tarp ilgalaikių ir trumpalaikių santykių. Yra akivaizdus to kaltininkas, rašo iflscience.com. Tyrime, paskelbtame „Eksperimentinės psichologijos žurnalas: bendros žinios”, komanda iš Daviso, Kalifornijos universiteto apklausė, daugiau nei 800 skirtingo amžiaus žmonių. Jie naudojo „santykių rekonstrukcijos” apklausą, kad dalyviai galėtų atsiminti buvusių santykių akimirkas nuo pat pradžių.

Šie ženklai išduoda, kad jūsų moteris vaidina orgazmus: štai, kaip atskirti

Moteriai suteikti geriausią orgazmą jos gyvenime – nemažas pasiekimas. Bet jei ji nepatogiai šypsosi ar atrodo sutrikusi, o jums tuo tarpu atrodo, kad puikiai padirbėjote – greičiausiai kažkas ne taip. Vyrui gali atrodyti, kad jis lovoje gerai žino, ką daro, bet jei moteris orgazmo nepasiekia, laukia didelis nusivylimas. Blogiausia, kad kai kurios moterys orgazmą net suvaidina, kad tik nereikėtų šios situacijos aiškintis! Štai keletas požymių, kad moteris vaidina orgazmą.

Atskleidė, kada žmonės mėgaujasi geriausiu seksu: tai priklauso nuo jūsų amžiaus

Seksas turbūt yra vienas maloniausių dalykų, kuriuos poros patiria kartu. Daugelis mano, kad trečiasis gyvenimo dešimtmetis bus tas laikas, kai patirsite orgazmą kaip niekas kitas. Tačiau tai gali būti netiesa. Pasak „Happify“, 50–60 metų amžiaus žmonės prisipažino, kad 40-ies metų amžiaus, ypač būdami 46-erių, turėjo geriausią savo gyvenimo seksą. Taigi, kai tikiesi, kad jau nebegali būti geriau, pasidaro geriau.

Išdavė tinkamiausią sekso pozą pagal Zodiako ženklą: karšta naktis bus garantuota

27-erių Lucy Porter iš Londono vadovauja astrologijos piršlybų tarnybai ir jai nėra svetima žinoti intymias detales apie savo klientus. Tačiau specialistė, kad yra ryšys tarp Zodiako ženklų ir jų mėgstamų sekso pozų. Piršlybų astrologė atskleidė geriausias sekso pozas ir stilius kiekvienam Zodiako ženklui, kad laikas miegamajame būtų itin karštas.

Atsakė į klausimą, ar vyro pasididžiavimo dydis svarbus

Ar dydis svarbus? Tai amžinas klausimas, kuris iki šiol būdavo aptarinėjamas su humoru. Tačiau Londono King‘s koledžas naujausiame tyrime ištyrė varpos dydžio reikšmę seksualiniam malonumui. Tyrime dalyvavo dvylika heteroseksualių porų. Vyrams buvo duoti silicio žiedai, kuriuos šie turėjo uždėti ant susijaudinusios varpos, kad dirbtinai sumažintų įsiskverbimo gylį. Žiedai buvo sukurti skirtingai.

Sekso metu vyrui nepasisekė kaip reikiant: ant pasididžiavimo atsivėrė žaizda

Keturiasdešimtmečiui vyrui labai nepasisekė – jo varpa erekcijos metu atsirėmė į partnerės tarpvietę, sulinko ir plyšo. Vyras dabar ant varpos turi 3 cm ilgio įplyšimą. Britas gydosi, kaip manoma, sunkiausią kol kas registruotą „vertikalaus varpos plyšimo“ traumą. Keturiasdešimtmečiui vyrui labai nepasisekė – karštai besimylint su partnere, jo varpa erekcijos metu atsirėmė į partnerės tarpvietę, sulinko ir joje atsivėrė 3 cm ilgio žaizda.
Į viršų