Paštininkai įspėja: ši savaitė paskutinė, jeigu norime nustebinti savo artimuosius dar iki švenčių

Iki Kalėdų likus trims savaitėms, paštininkai įspėja – šios dienos paskutinės išsiųsti siuntą ar atviruką į svečias šalis, jeigu norime, kad siuntinys adresatą pasiektų iki švenčių. Kitaip Kalėdų senelis draugus ar artimuosius aplankys geriausiu atveju tarpušventy, arba ir dar vėliau – jau gerokai po švenčių. Viename sostinės pašto skyrių siuntą paslapčia ruošia vilnietė, kuri sako šiemet dirbanti nykštuku.

Liepa Norkevičienė prabilo apie tikrąsias dovanas: svarbiausia tai, kad galime pabūti kartu

Atlikėja Liepa juokauja, kad būdama scenoje tiek daug metų ir išbandžiusi daugybę vaidmenų bei atlikusi įvairiausių žanrų kūrinių, iki šiol negalėjo nurimti, nes neturėjo nei vienos savo kalėdinės dainos. Tad jos naujausios dainos „Vėl Kalėdos“ ir vaizdo klipo premjera jai – ypatingai svarbi. Dainą „Vėl Kalėdos“ atlikėjai parašė senas jos bičiulis kompozitorius Stano, o klipo filmavimui TIL2 studijoje Klaipėdoje talkino „Tina dance“ šokėjos, tapusios elfėmis, rašoma pranešime spaudai.

Astropsichologė Viktorija išdavė, ką dovanoti kiekvienam Zodiako ženklui: pravers prieš šventes

Astropsichologė Viktorija patarė ką dovanoti kiekvienam Zodiako ženklui. Avinas Šio Zodiako ženklo atstovai dažniausiai yra aktyvūs ir mėgsta sportą bei turizmą. Sporto inventorius, turizmui skirtos priemonės ar alpinizmo pamoka, abonementas į sporto salę bus jiems naudingi. Taip pat, Marsas, kuris globoja Aviną mėgsta aštrius įrankius ir technika, tad moterims tiks mezgimo, siuvimo priemonės, o vyrams – technika rankdarbiams arba remontui, šaudyklos kuponas.

Budraitytė atskleidė, ką pirkti Liūtams, Mergelėms, Svarstyklėms ir Skorpionams: neprašausite

Praėjusią savaitę astrologė Vaiva Budraitytė pasidalino pirmąją trilogijos dalimi, ką dovanoti skirtingiems Zodiako ženklams. „Dalinuosi antrąja trilogijos apie dovanas Zodiako ženklams dalimi“, – rašo ji savo „Facebook“ paskyroje „Vaivos patarimai“ Liūtas Jie mėgsta prabangą, įspūdingai atrodančius daiktus, o labiausiai įtiksite padovanoję mielą auksinį daiktelį. Deja, visa tai kainuoja ir ne kiekvienas galime sau tai leisti, todėl sveikindami Liūtus, nebijokite dovanoti vokelių.

Budraitytė atskleidė, ką pirkti Avinams, Jaučiams, Dvyniams ir Vėžiams: pravers prieš šventes

„Sveiki mielieji, kaip ir žadėjau, artėjant gražiausioms metų šventėms, pasidalinsiu rekomendacijos ką dovanoti Zodiako ženklams. Šįvakar – pirmoji trilogijos dalis“, – rašo astrologė Vaiva Budraitytė savo tinklaraštyje „Vaivos patarimai“. Avinas Jei jūsų Avinas aktyvus, neapsiriksite padovanoję sporto inventorių ar turizmui skirtų daiktų, o jei jūsų avinas pasyvus – tada jis labai apsidžiaugs gavęs vokelį su pinigais.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų