Žvaigždžių vizažistė K. Matkevičienė atskleidė, kas geriausiai padės sukurti garsenybės makiažą

Kamilė Matkevičienė – vizažistė, kuri svarbiausioms progoms bei fotosesijoms yra pagražinusi ne vieną žinomą moterį. Vita Jakutienė, Inga Žuolytė, Marina Bui, Viktorija Siegel, Indrė Burlinskaitė – tai tik dalis jos klienčių.

15

Pati Kamilė teigia, kad toks šių moterų įvertinimas jai išties svarbus, o ypatingai todėl, kad grožiu domėtis ėmė jau ankstyvoje paauglystėje. Tapti vizažiste buvo tikrų tikriausia svajonė.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žvaigždžių vizažistė Kamilė Matkevičienė

Viskas prasidėjo nuo mokomųjų makiažo vaizdo klipų „YouTube“ platformoje. Vėliau sekė jau ir profesionalūs vizažo kursai, o dabar K. Matkevičienė turi savo grožio studiją. Tiesa, ji ypatinga – čia viskas spindi rožine spalva.

„Visi, kas mane pažįsta, tikriausiai nenustebo pamatę studijos interjerą. Nuo pat vaikystės buvau labai artima rožinei spalvai. Beje, šį sprendimą, kokia spalva dominuos studijoje, teko priimti vos per 30 minučių! Net paskelbusi apie vestuves susilaukiau komentarų, kad greičiausiai ir suknelės spalva gali būti rožinė“, – juokavo Kamilė.

Vizažisčių šiuo metu nemažai, tačiau Kamilei išties pasisekė – jos kuriami makiažai netrukus tapo itin populiarūs tarp garsenybių. „Kreipėsi viena žinoma moteris, vėliau – kita. Taip laikui bėgant pastebėjau, kad jų ateina vis daugiau. Tai – labai svarbus įvertinimas. Gera, kad žinomos Lietuvos moterys savo svarbią dieną patiki būtent man“, – kalbėjo vizažistė.

Tiesa, nors jos kartais ir pareiškia kelis savo norus, paprastai galiausiai vis tiek atsiduoda į Kamilės rankas.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žvaigždžių vizažistės Kamilės Matkevičienės vestuvės

Mergina skuba paneigti populiarų mitą, kad tik brangi kosmetika gali būti gera. „Makiažo priemonėms skiriu daug dėmesio ir labai vertinu laiko patikrintas priemones, kurios užtikrina kokybę ir išsilaikymą dienos metu“, – savo patirtimi pasidalijo ji.

Paklausta, pagal kokius kriterijus reikėtų rinktis kosmetiką, kad visos merginos galėtų atrodyti kaip vizažistės dailinamos žvaigždės, K. Matkevičienė pataria: „Labiausiai reiktų atkreipti dėmesį į priemones, kurios tinka būtent Jūsų veido odai.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų