Žiedūnė ir Justinas atvirai – apie tarpusavio santykius, netikėtą pažintį ir iškilusius iššūkius jų draugystei

Charizmatiškajam „Didysis šou burbulas“ dalyviui, šokėjui Justinui Mejeriui, iššūkiai tikrai nėra naujiena. Vos tik radęs progą, vaikinas nusprendžia save išbandyti vis kitoje srityje. O jau šį šeštadienio vakarą TV3 laidoje „galvOK“ jis stos į protų kovą prieš vieną brangiausių savo draugių, aktorę Žiedūnę Mardosaitę.

Ž.Mardosaitė – tikras nenustygstančio vietoje žmogaus pavyzdys. Moteris ne tik vaidina serialuose, bet ir veda renginius, šventes. 

Karantino metu Žiedūnė kartu su šokėju J.Mejeriu ėmėsi naujos veiklos – bičiuliai kuria video tinklaraščius – vlogus – ir kelia juos į savo YouTube kanalą. Mergina tikina, jog ši idėja kilo iš noro suteikti žmonėms gerų emocijų: 

„Mes filmuojame vlogus. Tai buvo karantino sumanymas, pagalvojome, kad reiktų atidaryti „Youtube“ kanalą ir sukurti kažką faino ir linksmo. Norėjome suteikti žmonėms džiaugsmo, pasilinksminimo būdą. Žmonės irgi neturi ką veikti per karantiną. 

Mūsų vlogai yra kuriami be kažkokių išankstinių reikalavimų sau, jie yra apie paprastumą, apie tai, kokie mes esame. Vienas iš sukurtų vlogų vadinosi „ką veikti karantino metu“. Tiesiog šaudėme idėjas. Tiesiog dalinomės tuo, kuo patys gyvename. 

Aišku, dabar ta veikla sustojo, nes viskas atsidarė, vasarą yra kitų planų. Bet nuo rudens vėl planuojame pradėti“, – šypsosi Ž. Mardosaitė. 

Žiedūnė ir Justinas – neišskiriami, nors pirmas įspūdis apie vienas kitą buvo visai kitoks, negu yra dabar.

„Susipažinome visai netikėtai – šokėjų vakarėlyje. Tiesa, visi ten dalyvavę žmonės buvo šokėjai profesionalai, išskyrus Žiedūnę. Akimirką, kai ją pamačiau, pamenu kaip dabar – ji tame vakarėlyje sėdėjo viena, kampe, atrodė labai nedrąsi. Tąkart pagalvojau, kad ji yra labai kukli mergaitė. O iš tiesų, ji – laukinė (juokiasi). Jei rimtai – ji be galo aktyvi, kitokia, o tuo ir žavi“, – pagyrų draugei negailėjo Justinas.

Tiesa, mergina – ne vienintelė tokia artima Justino draugė. Tačiau pasirodo, kad ir su Ieva Riepšaite, kuri yra šokėjo partnerė, Žiedūne sutaria lygiai taip pat puikiai. Merginos dėl šokėjo dėmesio tikrai nesipeša, o kartais trise jie net keliauja.

Sakoma, kad neretai žmones suartina iššūkiai – tam pritaria ir J. Mejeris. Prieš pat pavasarį įvykusį „Didįjį šou burbulą“, Justino ir Žiedūnės santykiai patyrė iššūkių: „Tuo metu pradėjome vienas kitą erzinti, norėjosi mažiau bendrauti. Tačiau po šou pasikalbėję, mes ir vėl radome bendrą kalbą. Manau, kad labai svarbu išsišnekėti – šitaip pakeitėme požiūrį vienas į kitą ir dabar tapome netgi dar artimesni, nei buvome iki tol.“

Tačiau tokie pažaibavimai į vienas kito pusę bus ne tik tarp komandų kapitonų. Žiedūnei pasidžiaugus apie didesnį už priešininkų rezultatą, A. Žiurauskas nebeišvers – ore tvyranti įtampa net ir jam darysis nebepakeliama: „Galbūt ne visi televizijos žiūrovai žino, bet Justinas ir Žiedūnė yra draugai, o socialiniai tinklai dūzgia nuo jų bendrų nuotykių. Bet pasirodo, kad jie vienas kito nemėgsta. Arba tai – tik mūsų žaidimo įtaka. Pažiūrėsime, kaip bus vėliau…“

Koks klausimas J. Mejerį privers pagalvoti apie savo šokių partnerę Ievą? O kas laukia Justino ir Žiedūnės draugystės?

Visi atsakymai į šiuos klausimus – laidoje „galvOK“ jau šiandien, 19.30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų