Su drauge santykių išbandymą patyręs Justinas Mejeris ryžosi dar vienam: „Tapome artimesni, nei buvome iki tol“

Charizmatiškajam „Didysis šou burbulas“ dalyviui, šokėjui Justinui Mejeriui, iššūkiai tikrai nėra naujiena. Vos tik radęs progą, vaikinas nusprendžia save išbandyti vis kitoje srityje. O jau šį šeštadienio vakarą TV3 laidoje „galvOK“ jis stos į protų kovą prieš vieną brangiausių savo draugių, aktorę Žiedūnę Mardosaitę.

Visuomet žavių merginų apsuptas Justinas neslepia – nors jo ir Žiedūnės draugystė jau yra patyrusi išbandymų, dabar jie yra dar artimesni, nei kada nors anksčiau. Šį vakarą jie vienas prieš kitą stos ir vėl – tiesa, šįkart tai bus smagių akimirkų kupinas žaidimas. Šokėjas bandys išplėšti pergalę Manto Katlerio komandoje, o Žiedūnė sieks nugalėti kartu su Marijonu Mikutavičiumi.

Žiedūnė ir Justinas – neišskiriami, nors pirmas įspūdis apie vienas kitą buvo visai kitoks, negu yra dabar. „Susipažinome visai netikėtai – šokėjų vakarėlyje. Tiesa, visi ten dalyvavę žmonės buvo šokėjai profesionalai, išskyrus Žiedūnę. Akimirką, kai ją pamačiau, pamenu kaip dabar – ji tame vakarėlyje sėdėjo viena, kampe, atrodė labai nedrąsi. Tąkart pagalvojau, kad ji yra labai kukli mergaitė. O iš tiesų, ji – laukinė (juokiasi). Jei rimtai – ji be galo aktyvi, kitokia, o tuo ir žavi“, – pagyrų draugei negailėjo Justinas.

Tiesa, mergina – ne vienintelė tokia artima Justino draugė. Tačiau pasirodo, kad ir su Ieva Riepšaite, kuri yra šokėjo partnerė, Žiedūne sutaria lygiai taip pat puikiai. Merginos dėl šokėjo dėmesio tikrai nesipeša, o kartais trise jie net keliauja.

Tačiau kaip vaikinui pavyksta nuolat išlaikyti tokius gerus santykius su krūva žavių merginų?

„Mus su Ieva vienija profesionalumas – be galo svarbu mokėti atskirti karjerą nuo asmeninių santykių. Jei šokėjų santykiai su partnere persikelia į asmeninį gyvenimą, neretai pykčių kilti gali ir šokių aikštelėje, o visa tai kenkia bendram rezultatui. O su Žiedūne iš nuolat socialiniuose tinkluose pasikartojančio klausimo, ar esame pora, mes jau ėmėme juoktis. Atrodo, sakyk nesakęs – žmonės vis tiek tikės tuo, ko nori. Tačiau iš tiesų mudu esame labai artimi draugai – tokių palinkėčiau visiems“, – aiškino Justinas.

Sakoma, kad neretai žmones suartina iššūkiai – tam pritaria ir J. Mejeris. Prieš pat pavasarį įvykusį „Didįjį šou burbulą“, Justino ir Žiedūnės santykiai patyrė iššūkių: „Tuo metu pradėjome vienas kitą erzinti, norėjosi mažiau bendrauti. Tačiau po šou pasikalbėję, mes ir vėl radome bendrą kalbą. Manau, kad labai svarbu išsišnekėti – šitaip pakeitėme požiūrį vienas į kitą ir dabar tapome netgi dar artimesni, nei buvome iki tol.“

J. Mejeris atviravo, kad iššūkiai verčia jo širdį plakti greičiau – šiuo metu „X faktoriuje“ dalyvaujantis vaikinas juokavo, kad jei tik būtų galimybė, į kitą „Didįjį šou burbulą“ eitų jau kaip atlikėjas. O pats naujausiais iššūkis jo laukia jau šį vakarą, laidoje „galvOK“.

REKLAMA

Laidoje netrūks gerų emocijų – vos pamačiusi pirmąjį klausimą, Žiedūnė visai to nenorėdama priešingos komandos draugus privers dainuoti. Kodėl vyrai nė nesusitarę užtrauks populiarią Vaido Baumilos dainą „Kunigundą“?

Tiesa, geras emocijas vysis ir aistros… „Kodėl Andrius visada padeda Mantui? Mane taip užknisa! Kodėl tu jam pataikauji?“ – po vieno laidos vedėjo A. Žiurausko poelgio neišlaikys M. Mikutavičius.

Tačiau tokie pažaibavimai į vienas kito pusę bus ne tik tarp komandų kapitonų. Žiedūnei pasidžiaugus apie didesnį už priešininkų rezultatą, A. Žiurauskas nebeišvers – ore tvyranti įtampa net ir jam darysis nebepakeliama: „Galbūt ne visi televizijos žiūrovai žino, bet Justinas ir Žiedūnė yra draugai, o socialiniai tinklai dūzgia nuo jų bendrų nuotykių. Bet pasirodo, kad jie vienas kito nemėgsta. Arba tai – tik mūsų žaidimo įtaka. Pažiūrėsime, kaip bus vėliau…“

Koks klausimas J. Mejerį privers pagalvoti apie savo šokių partnerę Ievą? O kas laukia Justino ir Žiedūnės draugystės?

Visi atsakymai į šiuos klausimus – laidoje „galvOK“ jau šiandien, 19.30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų