Zavorotniuk dukra pirmą kartą prabilo apie mamos sveikatą: pranešė liūdnas žinias

Žinoma rusų aktorė Anastasia Zavorotniuk išgarsėjusi seriale „Mano puikioji auklė“, jau kurį laiką kovoja su smegenų vėžiu. Šis laikotarpis sunkus ne tik aktorei, tačiau ir jos šeimai.

5

Visai neseniai apie mamos būklę prabilo ir jos duktė.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Zavorotniuk dukra pirmą kartą prabilo apie mamos sveikatą: pranešė liūdnas žinias

Anastasios Zavorotnyuk dukra Anna griežtai atsisako komentuoti motinos sveikatą, tačiau bendraudama su savo sekėjais „Instagram“ ji pirmą kartą prabilo apie motinos sveikatą.

„Mano mama sunkiai serga, bet mes gydomės, tikimės geriausio ir labai tikiuosi, kad mes laimėsime viską“, – rašė Anna. 

Taip pat apie Anastasios sveikata prabilo ir jos draugė Alena Kravets.

Anot jos, aktorė labai pavargsta, juda neįgaliojo vežimėlyje ir didžiąją laiko dalį praleidžia miegodama. Labiausiai tikėtina, kad taip tapo dėl šalutinio vaistų poveikio.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad A. Zavorotniuk vyras jos būklės viešai niekuomet neaptarinėja. Vienintelė, kuri yra apie tai prabilusi, buvo jųdviejų dukra, Anna Zavorotniuk-Stryukova.

Ši „Instagram“ pasidalijo nuotrauka, kurioje laiko geltoną tulpę ir šypsosi bei prakalbo apie šį sunkų periodą, kurį tenka išgyventi jos šeimai.

 „Noriu skirti šį įrašą visiems, kurie mane mylėjo ir mane palaikė šiuo, sunkiausiu mano gyvenimo periodu. Aš nuolatos jaudinadavausi dėl to, ką turiu išgyventi. Norėčiau dalimi to su jumis pasidalinti, tačiau, tikiuosi, kad suprantate, kaip tai yra sunku – todėl tai laikau giliai savo širdyje. Tačiau dabar aš atradau paramą, žinoma, tai yra mano šeima ir artimiausi žmonės. Myliu jus visus – esu giliai įsitikinusi, kad jūsų parama ir maldos padės mano geriausiai pasaulyje mamai ir ji vėl į mūsų šeimą vėl grįš laimė“, – rašė aktorės dukra.

Primename, kad apie staigų A. Zavorotniuk sveikatos pablogėjimą Rusijos žiniasklaida paskelbė 2019-ųjų rugsėjį. Masinio informavimo priemonės pranešė, kad ji pateko į vienos iš Maskvos privačių klinikų reanimaciją. Netrukus įvairūs neoficialūs šaltiniai papasakojo, kad aktorė buvo dukart operuota, tačiau pasveikti galimybių nėra. Aktorės artimieji situacijos nekomentuoja.

REKLAMA

Teigiama, kad A. Zavorotniuk reabilitacijos centre buvo tris mėnesius, o per tą laiką jos būklė nepagerėjo. 

Šaltinio teigimu, dėl naviko kairiajame smegenų pusrutulyje jai išsivystė patologijos. Pirmiausia buvo paralyžiuota dešinė ranka, dabar ir visa dešinė pusė: „Ši dalis nebus atstatyta“, – kategoriškai teigė šaltinis.

 


Rašyti komentarą...
A
Ats į mėnulį
2021-01-23 16:14:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar tu iš mėnulio, ar iš kalėjimo... Jei kažko nežinai, nebūtinai rašyti "tupą" komentarą. Protingesnis pasirodysi jei tiesiog kitą kartą patylėsi. Ypač tada, kai kalbama apie žmonių sveikatą.
Atsakyti
-12

V
Viltis
2021-01-23 19:20:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Palinkėkime visiems pasveikti.
Atsakyti
-11

A
Alytiškė
2021-01-24 00:34:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nepaprastai gaila gražios puikios aktorės
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų