Manekenė Hadid pagaliau atskleidė, kaip pavadino savo dukterį: padarė tai originaliu būdu

2020-ųjų metų rugsėjį viena garsiausių pasaulio manekenių Gigi Hadid ir jos mylimasis atlikėjas Zaynas Malikas tapo tėvais. Porai gimė dukrelė.

4

Tiesa, jos vardą pora ilgai slėpė ir laikė intrigą.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Manekenė Hadid pagaliau atskleidė, kaip pavadino savo dukterį: padarė tai originaliu būdu

Visai neseniai manekenė paslapties šydą nusprendė atskleisti ir pagaliau pasakė, kuo vardu jos ir Zayno atžala.

Tiesa, ji tam pasirinko originalų būdą. Moteris ketvirtadienio nakį pasikeitė savo „Instagram“ profilio atrašymą, pakeisdama jį į „Khai mama“.

Vis dėlto fanai dar nėra iki galo patenkinti, mat moteris nėkart neparodė savo dukrelės veido.

„Gigi ir Zaynas dievina tai, kad tapo tėvais ir negali atsidžiaugti savo dukrele. Jiedu labai laimingi. Gigi motinystė teikia džiaugsmą, ji vertina kiekvieną momentą. Gigi ir Zayno santykiai yra geresni, nei bet kada anksčiau – jie daug bendrauja, leidžia laiką kartų. Jie dar niekuomet neatrodė laimingesni“, – sakė šaltinis.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad G. Hadid ir Z. Malikas ėmė susitikinėti 2015 metais. Jiedu susipažino befilmuojant Zayno vaizdo klipą „Pillow Talk“, kuriame pasirodė ir manekenė. Gerbėjai suprato, kad jiedu pora tada, kai abu buvo nufotografuoti išeinantys kartu iš Justino Bieberio vakarėlio.

Gigi ir Zaynas skyrėsi ir taikėsi ne vienerius metus, tačiau galiausiai, po ilgiausio išsiskyrimo, pora ir vėl praėjusių metų gruodį ėmė susitikinėti. Kol buvo išsiskyrę, Gigi trumpai susitikinėjo ir su kitu garsiu vyru – „Bachelorette“ žvaigžde Tyleriu Cameronu.

Tiesa, dar vasarį Gigi davė užuominų apie tai, kad svajoja apie šeimos pagausėjimą interviu su „i-D Magazine“. „Kai darausi vyresnė suprantu, kad vieną dieną imsiu kurti šeimą – nežinau, ar tada modeliu būsiu ir toliau“, – tąkart sakė ji.

„Dievinu kūrybinę mados pusę, ji tokia užpildanti. Žmonės, su kuriais dirbu, daro mane laiminga – man pasisekė, kad galiu būti šalia jų. Tačiau kas žino? Galbūt vėliau visą laiką gaminsiu“, – pridėjo ji.

O kol laukėsi, Gigi buvo prabilusi ir kita jos gerbėjus itin dominančia tema – plastinės operacijos. 

Gigi prisijungė prie šiuo metu itin populiarių „Instagram“ tiesioginių transliacijų ir atsakinėjo į makiažo specialisto Erino Parsono klausimus. Kadangi manekenė laikoma viena žaviausių pasaulio moterų, nenuostabu, kad nuolat atsiranda spėliojančių, ar jos grožis – natūralus. 

REKLAMA

Netrukus tuo pasidomėjo ir Erinas. „Juokinga, ką tenka pamatyti socialinėje erdvėje. Žmonės galvoja, jog pati kuriu itin aštrią savo antakių formą. Tačiau jei pažiūrėtumėte į mano vaikystės nuotraukas, pamatytumėte, kad tokius antakius turiu nuo gimimo. Taip pat žmonės įsitikinę, kad naudoju įvairias putlinimo priemones, dėl kurių mano veidas toks apvalus. Tačiau tokį veidą taip pat turiu nuo gimimo. Ypatingai tai matėsi per mados mėnesį, kai aš jau buvau 5-tąjį mėnesį nėščia“, – jam atsakė G. Hadid.

Gražuolė pridėjo, kad nėštumas didesnės įtakos jos išvaizdai nepadarė, vis dėlto jos žandai vis dėlto kiek padidėjo. „Nebebūtų netgi kuo juos pripildyti. Nesijaudinkite – man patinka natūralūs pasaulio procesai“, – pridėjo ji.

Tiesa, vėliau ji ir vėl grįžo prie plastinių operacijų temos. Mergina paaiškino, kad ji yra pernelyg linkusi į kontrolę, o taip pat bijo eksperimentuoti su veidu, todėl niekuomet jokiam patobulinimui čia nėra ryžusis.

„Mano veidas tapo kiek lieknesnis tada, kai man suėjo 17 metų. Tiesa, man atrodo, kad kiti žmonės pernelyg greitai pasidaro ilgaamžius dalykus savo veidams. O aš mėgstu būti savimi, priimu save tokią, kokia esu. Tai nereiškia, kad visiškai savimi pasitikiu. Tačiau, tam tikrų progų metu, galite pasikontūruoti nosį ar padaryti bet ką kita su makiažu“, – siūlė Gigi.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (187)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų