Žavioji TV3 žinių vedėja Račaitė atskleidė, ko labiausiai bijo

Šio sekmadienio laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja Kristina Rimienė žiūrovus sveikins iš TV3 žinių studijos, kur kalbins žinių vedėją Donatą Račaitę, dėl savo svajonės persikėlusią gyventi iš Kauno į Vilnių.

20

Drąsa siekti svajonės

Svajonę dirbti žurnaliste Donata puoselėjo nuo ketvirtos klasės: vaikiška ranka primargindavo matematikos sąsiuvinius užkadriniais tekstais, vėliau lankė žurnalistikos būrelį, baigė mokslus ir drąsiai siekė savo tikslo. Darbas žiniose jai nebuvo visiškai netikėtas ir sėkmė, kaip ji sako, nenukrito ant galvos – viskas vyko palaipsniui.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žavioji TV3 žinių vedėja Račaitė atskleidė, ko labiausiai bijo

Turbūt ne vienas jaunas žurnalistas svajoja apie žinių vedėjo kėdę, tad laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja K. Rimienė teirausis viešnios, kokių gi savybių reikia, norint pasiekti savo svajonę.

„Didysis patarimas – nebijoti ir eiti. Savo kelyje, nuo mokyklos laikų, neturėjau įtakingų draugų ar pažįstamų. Palinkėčiau drąsos siekti savo svajonių. Jeigu tik norėsite – viską įmanoma pasiekti“, – neabejoja Donata.

Ji savo kelią į žinių vedėjos vietą pradėjo nuo įvairių Kauno radijų stočių, projektų ir laidų, nebijojo bandyti – ir tai pasiteisino. Kaune dirbusi reporterė buvo pakviesta į Vilnių, čia ji jau metus veda TV3 žinias ir dirba reportere.

Tiesioginio eterio spąstai

Laidos vedėjos K. Rimienės paklausta apie tiesioginio eterio iššūkius ir baimes, Donata linksmai triskart nusispjaus – kol kas viskas sekasi gerai.

„Bijau. Visada viduje kirba tas įtampos jausmas. Galiu pasakyti, kad jaučiuosi šiek tiek ramiau, bet tai – tiesioginis eteris, o jame gali nutikti visko“, – atvirauja žinių vedėja, kaskart, ne taip ištarusi žodį ar supainiojusi raides, ilgai save kankindama klausimais, kodėl taip įvyko.

Tačiau žiūrovui, išgirdusiam tą menką klaidelę, laidos vedėjas neretai tampa artimesnis, žmogiškesnis – juk klystame visi.

Rožinės svajonės pildosi

Laidos vedėja K. Rimienė atskleis žiūrovams savo pasiektą svajonę – tapusi floriste ji užsibrėžė tikslą dirbti floristikos dizainere. Šiandien ji džiaugiasi, galėdama kurti įdomiausius ir netikėčiausius floristikos dizaino darbus. Vienas jų – svajokliška, rožinė gėlių kompozicija – gims ir šio sekmadienio laidos rubrikoje „Floristinis desertas“. Gera, kai svajonės pildosi, tačiau nepamirškite jų... siekti, juk ant galvos nei laimė, nei sėkmė nenukrenta.


Rašyti komentarą...
Žiūrovė
2019-04-06 12:16:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lielvieną sekmadienį pozityvi ir graži ši laida. Ačiū. Labai įdomu bus apie abi vedėjas pažiūrėti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų