„Yva“ merginos – atvirai apie grupės likimą ir pykčius

Grupės „YVA“ nebebus – tokia žinia prieš pat naujuosius pasiekė pramogų šou verslo atstovus ir merginų gerbėjus. Vieni tai vadino gandais, kiti – realybe. Pačios narės: Kristina, Ieva ir Gintarė, atsitvėrė tylos siena ir situacijos nekomentavo, bet netrūko grupės įkūrėjos Natalijos Bunkės viešų pareiškimų apie tai, kad „YVA“ nutraukia muzikinę veiklą. To priežastis – finansiniai nesutarimai.

Natalijos Bunkės sesuo Kristina atvirai pasakojo apie nesutarimus ir jų priežastis.  Jų būta įvairių: merginos pradėjo ginčytis dėl sceninio įvaizdžio, dainų tekstų ir muzikos.

„Didžiausia problema – nesutapusios nuomonės. Kai rinkdavomės dainas ar sceninį įvaizdį, mūsų pasiūlymai būdavo vieni, Natalijos – visai kiti. Tapome tarsi juoda ir balta. Konfliktas tokiu atveju įsižiebia labai greitai“, – žurnalui „Žmonės“ teigė K. Ivanova. Ji ypač jautriai sureagavo į sesers pareiškimus spaudos atstovams apie finansinius reikalus, kurie, pasak Natalijos, buvo pagrindinė grupės iširimo priežastis.

REKLAMA

„Man skaudžiausi buvo sesers žodžiai žiniasklaidoje, kad grupė išyra dėl pinigų. Tai – tiesioginis kaltinimas man, nes būtent man ji buvo perdavusi grupės vairą, aš buvau atsakinga už vadybą ir honorarų skirstymą. Tie, kas mane pažįsta, puikiai žino, kad nepasiimčiau nė cento, kuris man nepriklauso. Niekada net kelių litų nesuapvalinčiau „į savo pusę“, – teigė Kristina.

Kristina Ivanova (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)Kristina Ivanova (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)

Kita grupės narė, Gintarė, minėtajam leidiniui teigė, kad išsiskyrimo priežastis tikrai nėra pinigai. Tokius argumentus mergina vadino tiesiog absurdu.


Rašyti komentarą...
N
Natalka
2012-01-05 12:07:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau paseno tos "merginos" kartu su Nataša ;)
Atsakyti
0

X
X
2012-01-05 12:08:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Zvonkė- Bunkė- Bonkė... :D
Atsakyti
0

d
dar
2012-01-05 12:09:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ivanova Nataša...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų