„X faktorius. Žvaigždės“ dalyvis – saviizoliacijoje: „Greičiausiai jo kelias baigėsi“

Šį sekmadienį – antrasis tiesiogiai transliuojamas projekto „X faktorius. Žvaigždės“ finalas. Jo metu scenoje turėjo pasirodyti dvylika dalyvių, tačiau ant scenos lips tik vienuolika.

Pasirodo, kad pandemija pasiekė ir projekto dalyvį, aktorių Jokūbą Bareikį. Vyrui teko saviizoliuotis.

„Šią savaitę su Jokūbu bendravome telefonu, jis turėjo savo darbų, pasirinkome dainą ir jis ruošėsi savarankiškai. Ketvirtadienį jis man paskambino ir prisipažino, kad turėjo kontaktą su sergančiu koronavirusu. Jokūbas laukė rekomendacijų iš centro ir sąžiningai nusprendė izoliuotis.

Taip gali atsitikti su bet kuriuo iš mūsų. Jam labai liūdna ir gaila, nes ilgai ruošėsi šiam projektui. Jokūbas turi puikius vokalinius sugebėjimus ir yra vienas iš stipriausių dalyvių. Žmogus labai sąžiningai laikosi taisyklių, jis nejaučia jokių simptomų ir laukia, kada galės pasidaryti testą.

„X faktoriuje“ galioja taisyklė, kad tik vieną kartą gali nepasirodyti projekte, Jokūbas saviizoliacijoje praleis dvi savaites. Greičiausiai jo kelias baigėsi. Liūdna pabaiga, tačiau rizikuoti mes negalime“, – situaciją komentavo Saulius Urbanavičius-Samas.

Šį vakarą pasirodė grupės RSA, „Twosome“ ir Marius Repšys su Inga Šepetkaite. Visi jie – Sauliaus Urbonavičiaus-Samo komandoje. S. Prūsaičio komandoje – Gediminas Gabalis-Vėjas, Gian Luca Demarco ir Ainis Storpirštis. Marijonas Mikutavičius nusprendė, kad jo komandoje dėl tolimesnės kovos kausis Lina Rastokaitė, Giedrius Leškevičius. Justės Arlauskaitės-Jazzu komandoje –  Milita Daikerytė, Deimantė Vaičiūtė-Dejmukas ir Austėja Lukaitė.


Rašyti komentarą...
Žurnalisto tėvas
2020-10-19 12:38:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atrodo kaip diedas. Nustebino nebent žurnalistą, kuris parašė šitą tekstą.
Atsakyti
0

žiū
2020-10-23 13:59:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai gal kaukes užsidėkit ir nespjaudykit savo pezalų ant dalyvių.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų