Intriga projekte „X faktorius. Žvaigždės“: kas paliko šou šį kartą?

Šį sekmadienį žiūrovai išvydo antrąjį tiesiogiai transliuojamą „X faktorius. Žvaigždės“ finalą. Jo metu paaiškėjo, kurie dalyviai paliko šou.

Visi dalyvaujantys intensyviai ruošėsi svarbiai kovai, repetavo vokalo pamokose, ir su choreografais.

Šį vakarą pasirodė  grupės RSA, „Twosome“ ir Marius Repšys su Inga Šepetkaite. Visi jie – Sauliaus Urbonavičiaus-Samo komandoje. Sauliaus Prūsaičio komandoje – Gediminas Gabalis-Vėjas, Gian Luca Demarco ir Ainis Storpirštis. Marijonas Mikutavičius nusprendė, kad jo komandoje dėl tolimesnės kovos kausis Lina Rastokaitė, Giedrius Leškevičius. Justės Arlauskaitės-Jazzu komandoje – Milita Daikerytė, Deimantė Vaičiūtė-Dejmukas ir Austėja Lukaitė.

Mažiausiai žiūrovų balsų surinko Marius Repšys ir Inga Šepetkaitė. Jie visam laikui atsisveikino su projektu. 

Šį vakarą aktorių duetas Marius ir Inga projekte patyrė transformaciją – senučiukų įvaizdis buvo sunkiai komentuojamas. „Tai yra mano pati nemėgstamiausia daina. Negaliu jos klausyti, mane pykina. Jūs privertėte mane tą dainą išklausyti“, – sakė Jazzu.

Dėl išlikimo kovojo RSA ir Gediminas Gabalis.

Populiarusius „youtube'ris“ Gediminas Gabalis ant „X faktoriaus“ scenos pamiršo dainos žodžius. M. Mikutavičius teigė, kad vaikinas žaviai nusidainavo. „Jis net žodžius pamiršo mielai. Mokyklinukiškas pasirodymas, reikėtų susitvarkyti su tekstu, visa medžiaga. Daina nebuvo košmariškai sudėtinga“, – sakė teisėjai.

Grupė RSA kaip visada scenoje demonstravo šou ir gerą nuotaiką. Teisėjai sakė, kad reikėtų patobulinti vokalą. „Linksma ir džiugu, bet jau norisi daugiau. Reikia įdėti daugiau į vokalą ir ritmiką“, – sakė M. Mikutavičius.

Dalyviai stojo prieš teisėjus ir atliko išlikimo dainas. Samas, Jazzu ir Marijus savo balsą atidavė RSA, S. Prūsaitis balsavo už Gediminą. Su projektu atsisveikino Gediminas.

„X faktoriuje. Žvaigždės“ sekmadienį, 19.30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
k
kkkk
2020-10-19 15:21:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
kada baigsis angliski mekenimai.mes LIETUVOJ gyvenam.dainuokimLIETUVISKAI
Atsakyti
0

K
Keista
2020-10-19 07:03:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar dar yra ziurinciu toki s....,ir dar raso.Visai jau.
Atsakyti
0

t
ticrexys
2020-10-19 19:49:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pažinčių svetаinė suаugušiеms, nоrintiеms sūsiraasti pаrtnerį, nоrintiеms pašimylеti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų