• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sekmadienį, kaip jau įprasta, TV3 žiūrovus prie ekranų pritraukė kaskart nustebinanti „X faktorius. Žvaigždės“ laida, kurios metu visi dalyviai uždainavo gyvai.

Sekmadienį, kaip jau įprasta, TV3 žiūrovus prie ekranų pritraukė kaskart nustebinanti „X faktorius. Žvaigždės“ laida, kurios metu visi dalyviai uždainavo gyvai.

REKLAMA

Pirmajame tiesiogiai transliuojamame „X faktorius. Žvaigždės“ finale grupė „RSA“ savo pasirodymu iš koto išvertė projekto teisėjus.

Kadangi „RSA“ vyrukai turi daugybę darbų ir nuo pat ryto iki vakaro užimtą darbo grafiką repetuoti jie susirenka naktimis.

„Kad ir kaip būtume pavargę, tačiau atėję į repeticiją mes atsigauname“, – kalbėjo Dainius atėjęs į šokių salę repetuoti antrą valandą nakties.

Šį kartą grupė parodė dar daugiau šokių elementų, kurie sužavėjo žiūrovus ir komisijos žiūrovus.

„Aš taip niekada nepavaryčiau. Jūs padarėte stebuklą prisikeldami tokiam iššūkiui. Atrodo, jūs jau buvote nužengę nuo scenos, o dabar pažiūrėkite, kas vyksta“, – kalbėjo Saulius Urnbanavičius-Samas.

REKLAMA
REKLAMA

Liaupsių negailėjo ir Saulius Prūsaitis: „Labai džiaugiuosi, kad vis pasirodydami scenoje kylate aukštyn ir aukštyn.“

Anksčiau Dainius prisipažino, kad į tokius projektus žiūrėjo skeptiškai ir visuomet sakė, kad juose nedalyvaus.

REKLAMA

„Kažkada sau sakiau – jeigu kviestų į tokį projektą, už jokius pinigus, niekada gyvenime neičiau. Jeigu net pasakytų, kad laimėčiau, neičiau vis vien... Bet paskambino, sako, kad bus linksma… Nerealūs, labai smagūs pojūčiai, na iš viso toks jausmas, kad grįžau kokį 20 metų atgal“, – gerų emocijų nestokojo šokėjas.

„Kai Samas mane pakvietė, aš iškart pagalvojau, kam galiu skambinti. Seni nariai išsilakstė, vienas gyvena užsienyje, kitas užsiima kita veikla. Visi draugai ir pažįstami nesutiko dalyvauti. Tada paskambinau Marijanui, jis iškart sutiko ir priėmė naują iššūkį. Tuomet pradėjau ieškot šokėjų, nes grupėje man svarbu, kad nariai judėtų ir repuotų. Paskambinau Gediminui, jis nesutiko, bet galiausiai jį įkalbėjau. Prie grupės prisijungti taip pa pasiūliau ir Lukui, jis dirba šokių treneriu, puikiai juda , jis iškart sutiko. Susirinko profesionalų komanda, kurie žino, ką daro“, – apie grupės susibūrimą pasakojo Dainius.

REKLAMA
REKLAMA

Keturi profesionalai susibūrė žiūrovams parodyti ne tik muzikinę pusę, bet ir šokio judesių: „Tikrai nesijaučiame pranašesni, mūsų konkurentai puikiai dainuoja, todėl mes iškart pasakėme, kad nesame dainininkai. Mes mokame parepuoti ir pajudėti, svarbiausia, kad būtų smagu.“

Šokėjas džiaugiasi, kad grupės nariai puikiai susidirbo kartu: „Nenoriu, kad mus išskirtų, mes esame keturi, nėra nei vieno lyderio. Visi vienas kitą papildome ir kiekvienas dirbame labai daug. Mes norime padaryti tai, ką mokame geriausiai, eksperimentuoti laiko nėra.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Aš kaip žmogus, kuris buvo daug metų scenoje, galiu pasakyti, kad Lietuvoje trūksta šokančių ir dainuojančių vyrų grupių. Norisi, kad atlikėjai nevaikščiotų po sceną, o parodytų ir šokio elementų. Dabar esame keturi bičai, kurie tiek repuoja, tiek šoka, mes einame į sceną ir parodome šou.“

TRANSLIACIJOS ĮRAŠAS:

„X faktoriuje. Žvaigždės“ sekmadienį, 19.30 val. per TV3!

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų