• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šį sekmadienį – pirmasis tiesiogiai transliuojamas „X faktorius. Žvaigždės“ finalas.

Šį sekmadienį – pirmasis tiesiogiai transliuojamas „X faktorius. Žvaigždės“ finalas.

REKLAMA

Jo metu paaiškėjo žiūrovų sugrąžintas dalyvis ir vienas, kuris paliko šou. Visi dalyvaujantys intensyviai ruošėsi svarbiai kovai, repetavo vokalo pamokose, ir su choreografais.

Šį vakarą pasirodė grupės RSA, „Twosome“ ir Marius Repšys su Inga Šepetkaite, Gediminas Gabalis-Vėjas, Gian Luca Demarco, Ainis Storpirštis, Lina Rastokaitė, Giedrius Leškevičius, Jokūbas Bareikis, Milita Daikerytė, Julija Žižė ir Austėja Lukaitė. Taip pat žiūrovų dėka į projektą grįžo ir socialinių tinklų žvaigždė Dejmukas.

Ainiui Storpirščiui šįkart pasisekė labiausiai – jam Saulius Prūsaitis suteikė kėdę. Tai reiškia, kad jam iškart garantuota vieta pasirodyti ir kitą sekmadienį. O štai Marius Repšio ir Ingos Šepetkaitės duetas susikovė su Julija Žiže išlikimo kovoje – jie buvo surinkę mažiausiai žiūrovų balsų, tad tolimesnį jų likimas atsidūrė komisijos rankose.

REKLAMA
REKLAMA

Galiausiai paaiškėjo, kad būtent J. Žižė projektą palieka.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad šiandien Julija atliko itin jautrią dainą. Tiesa, paklausta, ar dainuodama tokią jautrią dainą sugavo savo mylimojo akis, užlipusi ant scenos, Julija juokėsi ir prisipažino, kad kaip tik stengėsi žvelgti į horizontą – tik ne į artimuosius.

REKLAMA

„Tik kai atsistojau ant scenos, išgirdau, kaip mano mažoji šaukia „mama“. Supratau, kad negaliu nė pažiūrėti į tą pusę, nes ir vėl susigraudinsiu, save paleisiu. Man reikėjo labai didelio susikaupimo ir sugebėjimo mėgautis, nes tik tokiu atveju klausytojas pajus, ką nori pasakyti. Jei dainuosi tik tam, kad išdainuotum teisingai natas – niekas nepatikės“, – kalbėjo ji.

Ir nors šiandieninis Julijos pasirodymas buvo itin sėkmingas, dar šį rytą „Instagram“ Julija pripažino, kad jai… sutraukė kaklą.

REKLAMA
REKLAMA

„Penktadienį dieną turėjau fotosesiją ant atviro stogo, lauke, o tada jaučiau be proto daug įtampos, nes atsikėlusi šeštadienį ryte nebegalėjau atlenkti kaklo atgal. O sakoma, kad turi atpalaiduoti viską, kad įtampa dingtų. Šiandien ryte atsikėlusi supratau, kad negaliu galvos palenkti į priekį. Labai išsigandau, bet nuvažiavau pas savo stebukladarę Astą, kuri man viską sutvarkė“, – kalbėjo ji.

Taip pat Julija turėjo ir patarimą visiems tiems, kurie išgyvena kupinas streso akimirkas. Anot jos, net ir sunkiausius savo gyvenimo išgyvenimus galima paversti į savotiškus vakarėlius: „Geras patarimas yra tas, kad pačiais baisiausias savo gyvenimo momentais reikia imti į tai žiūrėti per kitą prizmę, tarytum į kokią linksmybę, kaip į vakarėlį. Kada pajauti, kad širdis jau lipa per viršų, iškart sau turi pasakyti, kad tai – vakarėlis ir tu turi jaustis ramiai. Stenkitės jaustis taip, tarsi būtumėte savo aplinkoje tarp savų.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų