„X faktoriuje“ išgarsėjęs Norbertas pristato pirmąją dainą: „Tikiuosi, žmonės negalės išsėdėti vietoje“

Muzikiniame TV3 televizijos projekte „X faktorius“ išgarsėjęs Norbertas Latkovski turi gerbėjams puikių žinių. Vaikinas pristato pirmąją dainą „Ką aš tau jaučiu?“ ir specialiai sukurtą vaizdo klipą. Jis Norbertui tapo didžiausiu galvos skausmu.

Porą metų atgal, prieš einant antrą kartą į „X faktoriaus“ atrankas, Norbertas parašė žinutę grupei „SADBOI“. Kai šeštojo sezono metu vaikinas iškrito „Kėdžių iššūkyje“, nesinorėjo apleisti muzikos ir gimė mintis sukurti dainą. Kūrinį jis buvo parašęs, reikėjo tik gero ritmo. Tačiau darbai nebuvo padaryti iki galo, vienu momentu kilo abejonės, galbūt muzika tai ne jo sritis. Norbertas nebuvo įsitikinęs, ar yra vertas būti muzikos padangėje. Taip viltis išleisti savo pirmą dainą užgeso...

„Po dvejų metų su tvirtu įsitikinimu parašiau grupei, kad noriu išleisti savo pirmąją dainą. Atvykęs pas juos į studija parodžiau mėgstamo stiliaus dainas. Norėjau, kad daina atspindėtų mano asmenybę ir elgesį. Tikiuosi, kad žmonės ją klausant negalės išsėdėti vietoje“, – sako vaikinas.

Pirmojo susitikimo metu komanda aptarė viską kūrinio konceptą. Žodžiais ir muzika pasirūpino „SADBOI“. Diskusijos apie dainą buvo labai organiškos, dueto nariai Artiomas ir Edgaras suprasdavo Norbertas norus iš pirmo žodžio. Proceso metu buvo malonu dirbti, nes „SADBOI“ aiškiai sudėliodavo, kaip ir ką reikia daryti, kokia emocija turi būti perteikta.

„Tai be galo talentingi ir charizmatiški žmonės. Praėjus dvejiems metams nuo minties pristatyti pirmąją dainą, mano pasirinkimas nepasikeitė. Turėjau nuojautą, kad tai yra tie muzikos prodiuseriai, kurie arčiausiai mano stilistikos ir lengvai galės suprasti, ko aš noriu. Darbas neabejotinai pranoko lūkesčius“, – pirmuoju kūriniu džiaugiasi „X faktoriaus“ dalyvis.

Dainą Norbertas pristato kartu su video klipu. Vaikinas tikina, kad kiekvienas turi laisvę interpretuoti kūrinį taip, kaip nori. „Ką aš tau jaučiu?“ klipas yra apie tai, kad meilė įstumiama į rėmus. Dažniausiai sąvoką „meilė“ žmonės traktuoja kaip santykius – meilę vienam asmeniui. Šiuo atveju atlikėjas norėjo perteikti, kad meilė gali būti gyvenimui ar pomėgiams: sportui, maistui ar draugams.

REKLAMA

„Nors nufilmavus klipą kilo abejonių, stengiausi po įtemptos filmavimo dienos nevertinti nufilmuotos medžiagos. Kartu su savo kolega, kuris prisidėjo prie šio klipo kūrimo, prisėdome prie montavimo. Buvome maloniai šokiruoti – viskas pavyko ir nėra taip blogai, kaip galvojome. Prieš einant miegoti peržiūrėjau galutinį variantą. Pamaniau, kad permiegosiu su šiuo kūriniu ir galutinai jį įvertinsiu iš ryto. Nubudus klipas nepadarė man, kaip atlikėjui, tinkamo įspūdžio. Mano manymu, vaizdo klipas privalo būti pridėtinė vertė dainai tam, kad žmonės aiškiau suprastų kūrinio esmę“, – apie kūrybinius apmąstymus kalba dainininkas.

Su šia kritiška mintimi Norbertas gyveno toliau. Galiausiai pradėjo klausinėti draugų ir pažįstamų nuomonės – ką jie galvoja apie klipą. Visų nuomonės buvo skirtingos, vieniems patiko, o kitiems ne. Tai dar labiau išbalansavo vaikiną. Galiausiai buvo prieita prie galutinio verdikto, kad kiekvienas žmogus dainą priims taip, kaip galvoja. „Nusprendžiau, kad mano vaizdo klipas privalo išvysti dienos šviesą. Tikiuosi, jis padės žmonėms suprasti, kokią žinutę aš nešu“, – tikisi apie karjerą muzikos pasaulyje svajojantis vaikinas, kurio planuose jau naujos dainos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų